Spor

Kırıkkale Spor Tur Atladı

Ziraat Türkiye Kupasında Kırıkkale Spor Tur Atladı

Büyük başarı parolası ile yola çıkan Kırıkkale Spor yönetimi, Kongre süreci sonrası yeni oluşum ile kenetlenerek nokta transferler yaparak takımın eksik noktalarına değerli oyuncu kattılar. Ziraat Türkiye Kupasında yer alan şimşekler iyi bir  oyunla  net bir skor alarak tur atlama başarısını gösterdiler.

Bilindiği üzere takım ile şehir bütünleşerek valilik izni ile resmi yardım kampanyası başlatılmıştı. Kampanya tüm hızıyla sürerken valimiz başta  olmak üzere Belediye Başkanımız, siyasi parti temsilcileri, iş adamları, vatandaşlarımızında katılımlarıyla destek gün geçtikçe artıyor.

Bu kapsamda herkesi bu yardım kampanyasına davet ederek Kırıkkale Spor’un geleceği ve başarısı için takımımızın yanında olmalıyız. Her başarı birlik beraberlik içerisinde oluyor. Geçmiş yıllarda  olduğu gibi büyük özlem ve hasretle beklenen şampiyonluk istiyoruz. Bu başarıyı yakalayacaksak eğer tüm şehir kenetlenerek bir arada olarak takımın başarısı için şimdiden elimizi taşın altına koymalıyız. Bu güzel takım neden Süper Lig‘de olmasın?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı