Güncel

Kırıkkale Mahmut Çorumlu’yu Uğurladı!

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu Yeni Görevine Uğurlandı.

Kırıkkale İl Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu, Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile organize suçlar ve kaçakçılıkla mücadele daire başkanlığına atanmıştı.

Göreve geldiği günden bugüne Kırıkkale’ye yaptığı hizmetlerle vatandaşların takdir ve sevgisini kazanan Mahmut Çorumlu bir çok başarıya imza atmıştı, geçmiş sicili çok başarılı bir emniyet mensubuydu, Feto ve uyuşturucu ile çok mücadele etmiş ve birçok başarılı sonuca imza atmıştı.

Bu başarısı ve mücadelesi sonucu birde vatandaşlarla olan samimi sıcak diyaloğu kendisini sevdirmeye ve takdir ettirmeye yetmişti. Bugün sabah saatlerinde 10:00’da emniyet müdürlüğü önünde mesai arkadaşları,siyasetçiler ve vatandaşlarında katılımlarıyla kendisine mütevazi bir uğurlama töreni yapıldı.

Kırıkkale halkı geçmişte bugüne kadar, memleketine hizmet eden hiçbir yöneticiyi unutmadı unutmaz. hepsinin ayrı bir yeri vardır, günü geldiğinde vefası ile bunu gösterir. Memleketimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı değerli Müdürümüze teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşamı ve görevlerinde üstün başarılar dileriz. Yolun açık olsun Çorumlu..

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı