Güncel

Bahşılı’da Devlet malına zarar!

Bahşılı ilçemiz 1. etap toki mevkinde otobüs duraklarına yapılan ahlaksızca davranışlar devam etmekte.

Bahşılı ilçemizde sürekli hale gelen vatandaşlarımızın rahatı ve konforu için yapılan camlı kapalı nezih şekilde yapılmış yolcu bekleme duraklarına kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından sürekli zarar veriliyor. Her defasında yenilenen duraklar için yine uygun olmayan ahlaksızca davranışlar sergilenmeye devam etmekte.

Yine 1. toki mevkinde bulunan yolcu bekleme durağına camları kırılarak zarar verildi. Olayın görünmesiyle hemen olay yerine Polis olay yeri inceleme ekibi geldi. Uzman ekip olay yerinde gerekli bulgulara ulaşmaya çalışıp parmak izi v.s örnekleri aldı.

Yetkililer yaptığı açıklamada olayın tespiti halinde kamu ve devlet malına zarar vermekten cezai işlem uygulanacağı, ayrıca yapan kişilerin yaşça küçük olması halinde ailelerinin ceza alacağı bilgisini not düştüler. Her ne amaçla olursa olsun kamu devlet malına zarar vermek hoş bir davranış değildir, Devletimizin ödenekleri bu ülke insanlarının ödediği vergilerle düzenlenmektedir. Bu olumsuz davranışı sergileyen  kişi veya kişileri kınıyor bir an önce ceza almalarını diliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı