Güncel

Vali Sezer Ziyaretlerine Devam Ediyor

Kırıkkale Valisi Sayın Yunus Sezer, Muhabbete Engel Yok Projesi Kapsamında Ev Ziyaretlerine Devam Ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana vatandaşların takdir ve sevgisini toplayan Vali Sezer, Her gün bir yeniliğe yada bir projeye adım atarak vatandaşların takdirini topluyor. Bir bakıyorsunuz bir köy ziyaretinde, bir bakıyorsunuz ilçe ziyaretlerinde, taziye ziyaretleri, vatandaşla devleti bir araya getiren vatandaş toplantıları yaparak devletin yanlarında  olduğunu Kırıkkale sakinlerine hissettirmeye devam ediyor.

Geçmişten bugüne bir şekilde eksik kalan veya yapılamayan proje ve hizmetlerin yapılması talimatını veren Vali Sezer şimdiden bir çoğunu hayata geçirmiş diğerleri ise hali hazırda yapım aşamasında devam etmekte bizden biri ve halktan biri olarak doğal davranan Vali Sezer, Kırıkkale için unutulmayacak bürokrat olarak şimdiden yerini almış durumda.

Yakın zamanda muhabbete engel yok projesini hayata geçiren Sezer, zaman buldukça ve imkanlar dahilinde vatandaşların evlerini ziyaret ediyor, onlarla sohbet edip çaylarını içiyor, problem ve sorunlarını yerinde dinliyor imkanlar doğrultusunda gerekli talimatları veriyor. Vatandaşlar ise bu durumdan oldukça memnun Vali Sezer’e teşekkürlerini iletiyorlar.

Son olarak Vali Yunus Sezer, eşi Canan Sezer Hanımefendi ile birlikte Güzeltepe mahallesinde ikamet eden engelli Ebrar Asel Bozbağ ve ailesini ziyaret etti. Aile bireyleri ile bir süre sohbet eden ve Ebrar Asel ile yakından ilgilenen Vali Sezer, ziyaret sonrası sokakta karşılaştığı çocuklara da hediyeler verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı