Genel

Para Karşılığında 4 Erkekle Tanıştırdığı İddiası

Ulusal Yayına yansıyan konuya göre atv ekranlarında yayın yapan Esra Erol hanımefendinin proğramına katılan 58 yaşındaki Saadet teyzenin iddiasına göre, Kemal Dündar isimli şahısın kendisini para karşılığında 4 erkekle tanıştırdığını iddia etti, proğram sunucusu ve ekibi şuan Kırıkkale’de iddialara yanıt arıyorlar.

Saadet teyzenin iddiasına göre, Kemal Dündar kendisine kredi çektirdiği ve benzeri parasal işlerde kendisini kullandığını iddia ederken, bunun yanı sıra belirli miktarlarda para karşılığında erkeklerle evlilik vaadi ile tanıştırdığını ve kendisini mağdur ettiği iddiasında bulundu.

Esra Erol ekip arkadaşlarını görevlendirerek, Kırıkkale‘ye gelen muhabirler Kemal Dündar’la iletişime geçerek Saadet teyzenin kendisi hakkında yaptığı iddialara yanıt arıyorlar. Canlı yayın sırasında telefonla bağlanan bir beyefendi ise bu tür olayla kendi babasını’da mağdur ettiğini Saadet teyzeye yardımcı olması konusunda Esra Erol’a ricada bulundu. Olaylar şuan sadece iddia durumunda olduğu için süreç’in varacağı nokta hakkında gelişmeleri yakınen takip ediyoruz. Elbette son sözü adli merci olarak Türkiye Cumhuriyeti Mahkemeleri verecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı