Spor

Kırıkkale Spor Gol Yağmuruna Tuttu

Temsilcimiz Kırıkkale Spor Bu Hafta Kendi Evinde Bartın Sporu Misafir Etti. Karşılaşmada Baskın ve Güzel Futbolla 4 Golle Gol Yağmuruna Tutan Temsilcimiz Galibiyeti Hak Eden Taraf Oldu.

Kırıkkale Spor her geçen gün güzel futboluyla göz doldururken, galibiyetleri ile rakiplerine göz dağı vermeye devam ediyor. Bu haftayı’da boş geçmeyen temsilcimiz Kırıkkale Spor güçlü rakibi karşısında güzel oyunu ile dört gol atmayı başararak  hanesine değerli üç puan yazdırmayı başardı.

Maçtan günler öncesinde kenetlenen taraftarlar stadı doldururken 12. adam diye nitelendirilen varlığın ne olduğunu tekrar gösterdiler. Maça ilgi oldukça yüksekti  Vatandaşların yanı sıra stat’da Kırıkkale Valimiz Sayın Yunus Sezer, İç İşleri Bakanlığı Başdanışmanı Sayın Yusuf Güni, Makine Kimya Endüstrisi Genel Müdürü Sayın  Yasin Akdere, MHP Kırıkkale il başkanı Sayın Erdal Baloğlu, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail Bildik stat’da yerlerini alarak Kırıkkale Spora maç boyunca destek verdiler.

Maça iyi bir başlangıç yapan temsilcimiz ilk yarım saatlik dilimde baskın oyunu ile hakimiyeti ele alırken bu güzel futbolunu 4 golle taçlandırdı. Maçın golleri ise Kırıkkale Spor, 20. dakika S.Doğan , 25. dakika O. Selduman, 31. dakika O.Selduman, 33. dakika E.Özer atarken rakip takım Bartın Sporun golünü ise 76. dakikada devrim kaydetti bu sonuçlarla maç 4/1 temsilcimizin galibiyeti ile bitmiş oldu.

ismail Bildik
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı