Güncel

Başkan Bildik, Sulakyurt’a Müjdeyi Verdi

Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail Bildik, Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Açıklamayla Sulakyurt’a Doğal gaz Müjdesini Verdi.

Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın Bildik, Belediye Başkanlığı görevini 2 dönemdir icra ediyor. Tecrübeli Belediye Başkanı ilk göreve geldiği önceki dönemden bu yana kısıtlı ve az bütçesi ile Sulakyurt’a büyük hizmetler verdi.

Zaman zaman kolları sıvayarak kendisi’de personeli ile beraber çalışarak işlerin hızlanmasına katkıda bulundu, mütevazi kişiliği ile vatandaşların her zaman takdirini topladı. İlk döneminin ardından ikinci dönem tekrar aday oldu, Sulakyurt halkı ise ismail Bildik‘i tekrar Başkan seçerek hizmetlerinin karşılığını vermiş oldu.

İkinci döneme çok hızlı başlayan Sayın Bildik, bir çok projelere imza attı, şuan çoğu proje yapım aşamasında ve imkanlar doğrultusunda yapımına devam ediliyor. Bir kaç gün önce TOKİ müjdesi veren Başkan bununla yetinmeyip bugün sosyal medya’dan yaptığı duyuru ile Sulakyurt’lu  vatandaşları sevince boğdu, Başkan bildik yaptığı açıklamada 2022 yılında doğal gazın ilçelerinde olacağı müjdesini vermiş oldu.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı