Siyaset

Serdar Yarar’dan Basın Açıklaması

Kırıkkaleli İş İnsanı ve Son Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı, Serdar Yarar Kamuoyunu Bilgilendirmek Amaçlı Basın Açıklamasında Bulundu.

Sayın Serdar Yarar yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı olarak 19 Kasım 2018’de dile getirdiğimiz, Ocak 2019’da detaylarını açıkladığımız ve Seçim süresince her platformda anlattığımız ” Markalaşan kent: Kalesu ” projemiz Kırıkkalemizde bulunan başta Halifeli, kılıçlar, çullu ve ahılı bölgelerindeki tatlı su kaynaklarının değerlendirilmesi, hemşerilerimize ulaştırılması,ÇEŞMEDEN AKAN SUYUN İÇİLMESİ ve şehir ekonomisine katkı sağlaması açısından önem arz eden bir proje idi.

Serdar Yarar

Geçtiğimiz günlerde Kırıkkale Belediyesinin Halifeli bölgesinden şehrimize içme suyu getirilmesi için çalışma başlatmasını memnuniyetle karşılıyoruz.

İlk seçildiği günden bugüne aradan geçen yaklaşık, 6 yıl zamandan sonra şehrimizin içilebilir su ihtiyacı icin çalisma başlatmasından dolayı Sayın Belediye Başkanı ve arkadaşlarını tebrik ediyoruz.

Böylece Türkiye’de Çeşmeden akan suyun içilmediği nadir illerden birisi olmaktandan da kurtulacağız.

Halifeli suyunun şebekelere verilmesinin yanısıra; projemizin tam uygulanıp, Kırıkkale’mize bir su şişeleme tesisi kurulması ilede hem yüzlerce kisiye iş imkanı, hemde hemşerilerimizin düşük maliyetli dabacana su ihtiyaçları giderilmiş olacaktır.

Böylece tarafımızdan seçim zamanı açıklanan bu proje Tam anlamıyla uygulanmış olacaktır.

Seçim süresince açıklamış olduğumuz ve Kirikkale’mizin kalkınma reçetesi olan “Kirikkale’ye 40 proje” çalışmamızın; Markalaşan kent: KALESU projemiz gibi her birisinin yetkili kurumlarca hayata geçirilmesinden dolayı da ayrıca bahtiyar olacağımızın kamuoyu tarafindan bilinmesini saygı ile arz ederim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı