GüncelSiyaset

Sulakyurt Belediye başkanı İsmail Bildik’ten Basın Açıklaması

KAMUOYUNA DUYURULUR.
Sulakyurt Belediye başkanı İsmail Bildik Sosyal Medya Hesabindan Duyurdu ,

Saygıdeğer Gönül dostlarım biz yaklaşık 6 yıldır sizlerle iç içe şeffaf yalansız dolansız kavgasız gürültüsüz bir ilçe yönetiyoruz. Sevgide seçicilik saygıda mecburiyet ilkesiyle
Kimseye hakaret etmeden saygı duyarak, ayrılıkçı değil birleştirici bir modelle ilçemizi yönetiyoruz. Kargaşadan medet umanlara müsaade etmedik etmeyeceğizde,
Bizler Cumhur ittifakına sonuna kadar bağlı, Liderimizin ve Genel Merkezimizin sözünü yere düşüreceğimize siyaseti bırakırız, biz omurgalı siyaset yapıyoruz.
İddia edildiği gibi partisine il başkanına milletvekiline il genel meclis üyesine ve hiç olan şahsına edilmiş bir iftira söyleminin kesinlikle yoktur, saygıda kusurumuz varsa İlçe, İl Başkanı veya Milletvekili çıksın söylesin. aksine yalan söyleyen iftira atanlardan ispatını istiyoruz yoksa müfterisiniz.
Not: TOKİ müracaatı yapılmış olup 2020 yılında planlamaya alınacaktır. Son açıklanan yüzbin adet Toki konutuna Sulakyurt’tan istenen talep Kasım-Aralık ayında toplandığından ve imarda işli toplu konut alanı yeni oluşturulduğundan 2019 yılı sonu planlamaya yetişmemiştir. Bundada kimsenin sorumluluğu yoktur. Zaten bizlerde talep topladığımız an hemen ertesi gün Tokiye müracaatımızı yaptık. İnşallah el birliği ile ilçemize Toki bir dönem sonra gelecektir,dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı