Biyografi

Osman Türkyılmaz Kimdir ?

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz Kimdir haber içeriğini okuyarak öğrenebilirsiniz.

5 Şubat 1974 tarihinde Kırıkkale’de doğan Osman TÜRKYILMAZ, ilk, orta ve lise eğitimini Kırıkkale’de tamamladıktan sonra Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1989-1994 yılları arasında Yahşihan Belediyesi’nde Muhasebe Emlak ve Yazı İşleri servisinde görev yapan TÜRKYILMAZ, 1996 yılında Yahşihan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Memur olarak başladı.
2000 yılından itibaren aynı Vakıf Müdürlüğü görevine getirilen Osman TÜRKYILMAZ, halen aynı görevi ve bunun yanında Yahşihan İlçesi Köylerine Hizmet Götürme Birliği saymanlığı görevini yürütmektedir. Görev yaptığı süre içerisinde görev yapan tüm kaymakamlardan takdir belgesi alan TÜRKYILMAZ, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Hizmet İçi Seminerlerinin tamamına katıldı.
Kırıkkale ilinde Sosyo-Ekonomik Kalkınma Proje Danışmanı; Bahşili, Keskin, Karakeçili ve Çelebi Vakıflarında da proje formatörü olarak görevlendirildi. Görev yaptığı süre içerisinde çok sayıda projesi onaylandı. Bunun yanı sıra Yahşihan ilçesinde vatandaş odaklı birçok projeye imza attı.
2011 yılında Yahşihan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa kurulan “Cemil İpekçi Moda ve Tasarım Atölyesinde” Proje Koordinatörü olarak görev yaptı.
Bir dönem Yahşihan Spor Kulübü Başkanlığı yapan TÜRKYILMAZ, Yahşihan Tiyatro Topluluğunu kurdu ve Topluluk Başkanı olarak görev yaptı. Güzel Konuşma, Diksiyon ve Muhabirlik kurslarına katıldı.
2014 yılı yerel seçimlerinde MHP’den Yahşihan Belediye Başkan Adayı oldu.
Yahşihan İlçesinde ikamet eden bir birey olarak Yahşihan’ın sorunlarını bilmekle beraber çözüm yolları arayan Osman TÜRKYILMAZ, Mart 2019 Yerel Seçimlerinde sizlerin hizmetinize talip bir Belediye Başkanı Adayı olarak Yahşihan’a hizmet etmeye hazır. Evli ve 3 çocuk babası olan TÜRKYILMAZ, Yahşihan’a hizmet etme sırasının geldiğine inanan bir memleket ve millet sevdalısı olarak sizlerin oylarınızla ve teveccühlerinizle YAHŞİHAN BELEDİYE BAŞKANI olmuştur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı