Siyaset

Altunçanak Yaş Akdine Takıldı

Sosyal medya üzerinden istifa ettiğini açıklayan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Altunçanak görevinden istifa etti.
  Altunçanak Sosyal Medyadan yaptığı  Açıklamada, “AK Parti teşkilatları dur durak bilmeden çalışan, gönüllü, fedakar ve vefakar kişilerden oluşan bir ailedir. Şahsım bu ailenin 8 Yıllık bir üyesidir. 2 Yılı aşkın süredir dava olarak bellediğim bu yolda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde görev aldım. Her kademesinde aldığım görevlerde tek hedefim görevimi layıkıyla yerine getirmek oldu”

 Altunçanak yaptığı açıklamada,”Bu görevimi de elimden geldiğince yerine getirdim.Bu teşkilatta gençlik yapısı ayrı bir okuldur. Bu okulda okumak zordur. Ancak hizmet aşkı düşünüldüğünde zorluklar gül bahçesine döner. Bu gül bahçesinde geçirdiğimiz günlerin bir sonu elbette ki var. Ancak bizler bu okuldan mezun olarak partimizi ve davamızı yeni görevlerimizde temsil edeceğiz. Gençlik 

Kolları Başkanlığı görevimiz yaş haddine varmasından kaynaklı bitse de partimiz 

ve liderimiz için çalışma gayretimiz ve isteğimiz meclis üyesi olduğum kurumda 

devam edecektir.Siyasetin içerisinde gençlere en çok yer veren bir partinin ve liderin arkasında olduğumuz için mutlu ve gururluyum. Yaşım ne kadar ilerlese de hep gençlik dinamiği ile çalışacağım”

Altunçanak’”Üyesi ve mensubu olmaktan gurur duyduğum partime Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Baskanvekilligi olarak hizmet etmeye devam edeceğim, yeni gençlere yardım etmeyi de kendime düstur edineceğim” ifadelerine yer verdi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı