Genel

Vali Sezer, Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, merkez ilçe köy ve mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Valilik Makam Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda muhtarlarla buluşan Vali Sezer, ilimiz genelindeki muhtarlarla sık sık bir araya gelerek onların dile getirdikleri ve kendilerine aktardıkları sorun ve talepleri istişare etme fırsatı bulduklarını kaydetti.

Sezer “ Kırıkkale ile ilgili bir gelecek planlıyorsak burada muhtarlarımıza da çok iş düşüyor. İlimizin gelişmesine ve tanıtımına katkı sağlayacak projeler yürütüyoruz. Köy ve mahallelerimizde vatandaşlarımızın katılımı ile her hafta değişik yerlerde asayiş ve huzur toplantıları düzenliyoruz. Bu kapsamda hırsızlık olaylarında önemli oranda bir düşüş var. Yine bağımlılıkla mücadele konusunda güvenlik tedbirlerini arttırdık. Ayrıca özel komisyonlar oluşturduk, ev ev geziyoruz. Önemli olan bu işe başlanmadan tedbir alınması.” dedi.

Toplantı gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Vali Sezer, toplantının devamında mahalle ve köy muhtarlarının istek ve şikâyetlerini dinledi.

Vali Yunus Sezer’in muhtarlarla bir araya geldiği toplantıya Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Osman Akbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, İdari ve Denetim Müdürü Ayfer Erçetin ile köy ve mahalle muhtarları katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı