Genel

Sulakyurt Başkan Bildik ile Güzelleşiyor.

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçelerinde ki çalışmaların devam ettiğini hafta sonu mesai saatleri dışında da büyük özveriyle çalıştıklarını söyledi.

SULAKYURT’UN GÖRÜNÜŞÜ DEĞİŞTİ.

Kırıkkalenin ilçelerinden olan Sulakyurt’ta Belediye Başkanı Ismail Bildik imkansızlıkların içerisinden imkan oluşturarak Sulakyurt halkına pek çok hizmet sunuyor. Dar geliri olan bir belediye olmasına rağmen seçimden önce halkına verdiği sözleri yerine getirme konusunda başarı gösteren Belediye Başkanı Ismail Bildik göreve geldiği günden itibaren Sulakyurt’un görünüşünü değiştirdi.

 

Kanalizasyon ve su hattının tamamamen yenilendiğini söyleyen Başkan Bildik; ilçemizde şuan kanalizasyon arıtma çalışmaları sürüyor. En kısa zamanda tamamlamayı hedefliyoruz. Tamamlandığı zaman 8 ilçe içerisinde ilk kanalizasyon arıtma hattı olan ilçe olacağız. Ayrıca göreve geldiğim günden bugüne 100 bin metre kare asfalt ve parke taşı yaptık. Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen Milletvekili Halil Öztürk’e teşekkür ederim. Allah onu başımızdan eksik etmesin.

Eskiyen unutulmaya yüz tutmuş parklar ve  çeşmeler  tekrar canlanırken, ilçenin yolları baştan sona tadilat gördü. Tüm bu çalışmaların arkasında başkan ve belediye personeli bulunuyor. Başkan Bildik Sulakyurt’u İç Anadolu’nun cenneti yapmayı hedeflediklerini belirtti.

Bildik, yaza bomba gibi girecek. Bir yandan asfalt, bir yandan kaldırdım,yol açımı çalışmalarımız,öte yandan park yapımlarımız  aralıksız devam ediyor. Mahalle sakinlerimiz yazın ilçemize geldiklerinde pırıl pırıl parklarında ve sosyal tesislerimizde güzel havanın tadını çıkaracak” dedi.

Başkan Bildik kamunun parasını kamu yararına kullandıklarını Sulakyurt halkının herşeyin en güzeline layık. Bugüne kadar kimseyi ayırt etmedik. Kimsenin bize oy verip vermediğine bakmadan herkese aynı hizmeti götürdük. Bundan sonra da aynı  hizmeti götüreceğini iletti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı