GüncelSiyaset

Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Şehit İsimleri Cadde ve Sokaklarda Yaşatılacak

Mart Ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım toplantı öncesi yaptığı konuşmada Şehitlerimize Allah’tan gazilerimize acil şifalar diledi.

Belediye Meclis Toplantı Salonunda Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcılarımız, birim müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda oturumu açan Meclis Başkanvekili Çakır Yıldırım, toplantı bir önceki aya ait karar özetinin okunup oylanması ile başladı. Gündem maddeleri arasında yer alan Şehitlerimizin isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi oy birliği ile kabul edildi.

Meclis gündeminde yer alan Şehit isimlerinin cadde ve sokaklara verilmesi hususu görüşüldü. oy birliği ile Sanayi Mahallesi 1533. sokağa Şehit Ferdican Altunkaş, Bağlarbaşı Mahallesi 815. sokağa Şehit Sıdık Güllü ismi verildi. Meclis Başkanvekilimiz Çakır Yıldırım toplantıda alınan kararların ilimize hayırlı olmasını dileyerek toplantıya katılan meclis üyelerine teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı