Güncel

Recep Üzelli Kırıkkale’de 5 Bin Aileye Gıda Yardımı

Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli’den ihtiyaç sahibi Kırıkkale’li hemşehrilerine yardım kolisi gönderdi.

GIDA PAKETİ YARDIMINDA BULUNDU
Dünya genelini etkisi altına alan ve Türkiye’de de çeşitli vaka ve can kayıplarına yol açan Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Kırıkkaleli İş İnsanı Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli’den ihtiyaç sahibi Kırıkkale’li hemşehrilerine 5 bin aileye gıda paketi yardımında bulundu.

VALİLİK ARACILIĞI İLE ULAŞILACAK
İçinden geçtiğimiz bu zor günlerde milletçe dayanışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterilmesinde örnek davranış sergileyen Teleses Yönetim Kurulu Başkanı Recep Uzelli ihtiyaç sahibi ailelere valilik aracılığı ile ulaşılacağını açıkladı.

EVLERİMİZE KAPANMIŞ DURUMDAYIZ
Uzelli yaptığı açıklamada; ” Çok şükür bizlere ki bir Mübarek Ramazan ayının daha arifesindeyiz. Her sene heyecanla, sabırsızlıkla, özlemle beklediğimiz bu mübarek günlere, bu sene bir hayli buruk giriyoruz. Tüm dünyayı ve ülkemizi saran virüs salgını dolayısıyla, mümkün mertebe evlerimize kapanmış durumdayız. Sevdiklerimizi görememenin, onlara sarılamamanın, bir arada olamamanın üzüntüsünü çok fazlaca yaşıyoruz. Kutsal saydığımız camilerimizde cemaatle namaz kılamama, Cuma namazımızı eda edememe, belki teravih gibi ibadetlerimizi de yapamayacak olmanın acısını en derinimizde hissediyoruz” ifadelerini kullandı.

HER ZAMANKİNDEN DAHA İYİ ANLAYACAĞIZ
Uzelli açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Umuyorum ki, Cenab-ı Hakk’ın izni ile, tüm ülke olarak bu beladan tez zamanda kurtulacağız. Eskisinden daha çok çalışacağız, üreteceğiz ve çocuklarımızın geleceği için hep birlikte el ele daha güzel, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha huzurlu yarınlara ulaşacağız. Özellikle sağlığımızın ve sevdiklerimizle birlikte olabilmenin, dilediğimizce toplu ibadet edebilmenin ne kadar önemli olduğunu her zamankinden daha iyi anlayacağız” şeklinde konuştu.

BU KARDEŞİNİZDEN KABUL ETMENİZİ İSTİRHAM EDERİM
Uzelli; “Değerli hemşehrilerim; sizlere Valiliğimiz aracılığıyla ulaştırmış olduğum bu Ramazan paketlerini bu kardeşinizden kabul etmenizi istirham ederim. Bu mübarek günlerde dualarınız; vatanımızın, milletimizin, ülkemizin, atalarımızın, evlatlarımızın ve sağlığına kavuşmak isteyen tüm hastalarımızın üzerine olsun” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı