GenelSiyaset

Türkyılmaz ; DENEYAP VE TEKNOFEST Çalışmalarının Parçası Olmak İstiyoruz

DENEYAP VE TEKNOFEST Çalışmalarının Parçası Olmak İstiyoruz

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz Türkiye Teknoloji Takımı Vakıf Başkanlığına yazı yazarak Yahşihan Belediyesi olarak DENEYAP ve TEKNOFEST gibi çalışmaların içinde aktif bir durumda olmak istediğini belirtti.

 

HER AÇIDAN MODEL OLABİLECEK ÖZELLİKLERE SAHİBİZ

Türkiye Teknoloji Takımı Vakıf Başkanlığı Vakfı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olan birlikteliğin haklı olarak son bulmasından dolayı üzüldüğünü belirten Osman Türkyılmaz DENEYAP ve TEKNOFEST gibi çalışmaların bir parçası olmak ve aktif durumda olmak istediğini belirtti. Konuyla alakalı açıklama yapan Osman Türkyılmaz “Yahşihan ilçemiz Orta Anadolu’nun tam merkezinde, Başkent Ankara’nın giriş kapısı konumunda, Kırıkkale’nin en büyük ilçesi özelliği ile birlikte sürekli büyüyen ve gelişen bir ilçedir. İlçemiz sınırları içerisinde yıldızı her geçen gün parlayan Kırıkkale Üniversitesi, Savunma Sanayimizin mihenk taşı konumunda MKE’ye ait fabrikalar ve askeri tesisler, Organize Sanayi Bölgesi, Sanayi sitesi gibi özel sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu ve hepsinden önemlisi genç nüfusa sahip olan ilçemiz her açıdan model olabilecek özelliklere sahiptir.’’

 

GURURUN BİR PARÇASI OLMAK İSTİYORUZ

Türkyılmaz konuşmasının devamında; “Devlet ve Millet menfaatinin olduğu her yerde siyaset arka planda kalır. Terörle mücadelede yakalanan başarıda İHA, SİHA ve diğer enstrümanları ülkemize kazandıran BAYRAKTAR grubuna ve T3 Vakfı beylikdüzü escort Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Selçuk Bayraktar’a müteşekkir olduğunu belirterek, Yahşihan Belediyesi olarak bizlerde bu haklı gururun bir parçası olmak istiyoruz. Teknoloji hamleler, DENEYAP ve TEKNOFEST gibi çalışmaların heyecanını televizyondan seyreden değil bizzat sürecin bir parçası olmak istiyoruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı