GenelSiyaset

Başkan Saygılı’dan Kurban Bayramı Masajı

Başkan Saygılı’dan Kurban Bayramı Masajı

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı , Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, Kırıkkale halkının ve bütün İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Maske Mesafe Ve Hijyen Kuralarına Uyalım

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı Bayram günlerin, milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günler olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı Bayramda maske mesafe ve hijyen kuralarına uyularak kurbanların kesilmesini belirtti. Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı, Kurban, bir teslimiyetin simgesi olup; inancımız gereği kesilen kurbanlarla yaradanımıza bağlılık ve teslimiyetimizi göstereceğiz. Bu Kurban Bayramında kutsal topraklarda bulunan ve Hac vazifesini yerine getirmeye hazırlanan tüm Hacılarımızın ibadetlerinin ve dualarının kabul olmasını diliyorum” diye konuştu.

Barış Ve Huzur Getirmesini Temenni Ediyorum

Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı yayımladığı mesajında, ” Eşsiz fedakârlık sergileyerek bizlere bu vatanı emanet bırakan aziz şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Bu vesile ile tüm Kırıkkaleli hemşerilerimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın vatanımıza, milletimize ve İslam âlemine barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı