Güncel

Türkyılmaz’dan Yahşihan işçilerine 4 müjde

Türkyılmaz’dan Yahşihan işçilerine 4 müjde

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, belediye bünyesinde çalışan işçilere 4 ayrı müjde verdi. Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesi Garaj Amirliğinde yaptığı açıklamada müjdeleri bir bir sıraladı. Türkyılmaz, çalışan tüm işçilerin sendikaya geçeceğini, yılsonunda maaşlarına zam yapılacağını, artık cumartesi günlerini izinli olarak geçireceklerini ve tüm belediye personeli için uygun fiyatlı yemekhane kurulacağının müjdesini verdi.
TÜRKYILMAZ’DAN ART ARDA MÜJDELER
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan Belediyesi Garaj Amirliğinde düzenlenen yemekte belediye işçileri ile bir araya geldi. Burada belediye işçisine 4 ayrı müjde veren Türkyılmaz, belediye bünyesinde çalışan tüm işçilerin sendikaya geçeceğini, maaşlarına zam yapılacağını ve cumartesi günü izinli olacaklarını belirtti. Verdiği müjdeleri coşkuyla karşılayan işçiler Türkyılmaz’ı alkış yağmuruna tuttu.

Müjdeleri bunlarla da bitmeyen Türkyılmaz, tüm belediye personeli için bir yemekhane kurulacağını ve maliyet bedelinden çalışanlara yemek verileceğini de duyurdu.
31 ARALIK 2020 TARİHİNDE ZAM GELİYOR
Konuya ilişkin açıklama yapan Türkyılmaz, “Yahşihan Belediyesi olarak verimliliği artırabilmek için Cumartesi günü nöbetçi çalışanlar ve vardiyeliler haricindeki arkadaşlarımızı idari olarak izinli sayacağız. İkinci müjdemiz de, 31 Aralık 2020 itibariyle belediyemizde çalışan hiçbir çalışanımız sendikasız kalmayacak. Üçüncü müjdemiz ise bütün çalışanlarımız asgari ücretin üzerinde bir ücret alıp, yasal haklarının hepsinden yararlanacaklar. Dördüncü ve son müjdemiz ise belediye bünyesinde çalışan personellerimiz için yemekhane kuracağız.” dedi.
“İŞTE OSMAN BAŞKAN, İŞTE OSMAN TÜRKYILMAZ”
Belediye çalışanlarından bazıları ise verilen müjdelere ilişkin yaptıkları açıklamada; “Öncelikle başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bugün bize sendika, maaş ve hafta sonu müjdesi verdi. Hafta sonu ailemizle daha iyi zaman geçireceğiz. Ayrıca vermiş olduğu sendika müjdesi bizim için çok avantajlı bir müjde oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Vermiş olduğu hafta sonu tatili, sendikanın gelmesi ve maaşlara zam gelmesi bizi çok mutlu etti. Osman Başkan gibi bir belediye başkanının Yahşihan’da bulunmasından gurur duyuyoruz. İşte Osman Başkan, işte Osman Türkyılmaz.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı