Genel

Kırıkkale Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Ara Vermiyor

Kırıkkale Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Ara Vermiyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kırıkkale Belediyesi ekipleri dezenfekte çalışmalarına ara vermiyor. Camiler, kuran kursları, okullar, sağlık kuruluşları, eczanelerden sonra berber, kuaför ve güzellik salonlarında da dezenfekte çalışmaları yapılıyor.
Berber, Kuaför ve Güzellik Salonları Tekrar Dezenfekte Ediliyor.
Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Sağlığı İlaçlama Birimi ekipleri Koronavirüs ile mücadeleye biran olsun bile ara vermeden devam ediyor. Ekipler vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları yerlerde yaptıkları dezenfekte çalışmalarına berber, kuaför ve güzellik merkezlerinde geniş çaplı dezenfekte çalışması başlattı. Kısa bir süre önce aynı mekanları dezenfekte eden ekiplerimiz yeniden aynı noktaları köşe bucak dezenfekte ediyor.
Vatandaşlarımızın Yoğun Kullandığı Her Noktadayız
Rutin temizlik hizmetlerinin yanı sıra etkin bir şekilde hijyen temizliği yapan ekiplerimiz, geçtiğimiz hafta program dahilinde şehrimizdeki tüm camiler, kuran kursları, sağlık kuruluşları, eczaneler, toplu taşıma araçlarında dezenfekte çalışması yürüten ekiplerimiz bu haftaya da berber, kuaför ve güzellik merkezleri ile devam ederek bu noktalara vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile gelmelerini sağlıyor.
Tedbirlere Uyarak Zorlu Süreci Atlatacağız
Ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimizi belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları ve zaman geçirdikleri noktalarda yaptığımız dezenfekte çalışmalarına bir kez daha Berber, kuaför ve güzellik salonları ile devam ediyoruz. Vatandaşlarımız içleri rahat ve güvenli bir şekilde esnafımızdan hizmetlerini alabilecekler. Biz her konuda esnaflarımızı destekliyoruz. Çok yakın zamanda güzel günlere tedbirlere birlikte uyarak ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.
Periyodik Olarak Dezenfekte Devam Edecek
Berber, kuaför ve güzellik merkezi işletmecileri belediyeye vermiş oldukları bu destekten dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ettiler. Ekipler periyodik olarak camiler, kuran kursları, okullar, sağlık kuruluşları ve işletmelerde düzenli aralıklarla dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam edecek,ifadelerine yer verildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı