Genel

MHP Kırıkkale Kadın Kolları Öğretmenler Gününü Kutladı.

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Kadın Kolları 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile öğretmenleri ziyaret ederek kahve hediye ettiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Kadın Kolları Başkanı Av. Melike Boran İsmailoğulları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 24 kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Milli Eğitim Müdürü Sn. Yusuf Tüfekçi  beyi ziyaret ederek Öğretmenler gününü kutladılar.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Kadın Kolları Başkanı Av. Melike Boran İsmailoğulları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 24 kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Türk Eğitim-Sen’e ziyarette bulundu. Türk Eğitim-Sen Başkanı  Sn.Yücel Karabacak ve  şube yönetimine bir kahvenin kırık yıl hatırı var diyerek hediye taktim etti ve Öğretmenler Gününü Kutladı.

 

Başkan Av. Melike Boran İsmailoğulları ve yönetimi geleceğe ışık tutan ve birçok öğrenci yetiştiren emekli öğretmenleri bu özel günlerin de unutmayarak evlerinde ziyaret etti. Öğretmenlere hediyelerini vererek Öğretmenler Gününü Kutladı..

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Kadın Kolları Başkanı Av.Melike Boran İsmailoğulları;”Bilindiği üzere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verilmesinin üzerinden 90 yıl geçmiştir.Bu tarihi gün ise 39 yıldır Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.Üzerimiz de ölçülmeyecek değer de hakları olan öğretmenlerimizin haklarını ödeyemeyiz. Bugün Öğretmenler Günü gönül isterdi ki bir gün değil  enaz bir  hafta olsun tüm öğretmenlerimizi ziyaret edelim. Ancak bu kısıtlı zamanda emekli ve çalışan öğretmenlerimizi ziyaret ettik. Buradan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum.”ifadelerini kullandı.

 

            

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı