Genel

Kırıkkale Belediyesinde Online İlk Yardım ve Diksiyon Kursları Düzenledi

Belediyemizden Online İlk Yardım ve Diksiyon Kursları
Doğru iletişim kurmanın en önemli adımı olan güzel ve etkili konuşabilme yeteneğini geliştirmek için Kırıkkale Belediyesi tarafından Online Diksiyon Kursu ve temel ilk yardım eğitimlerinin verileceği Online İlk Yardım Kursu düzenliyor.
Kendilerini Daha İyi İfade Edecekler
Kırıkkale Belediyesi gençlere yönelik faaliyetlerine devam ediyor. Gençlere yönelik yüz yüze düzenlenen diksiyon kursu ve ilk yardım kursu pandemi nedeni ile Online olarak gerçekleştirilecek. Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı “daha önce yüz yüze gerçekleştirmiş olduğumuz ilk yardım ve diksiyon kurslarını gençlerimizden gelen talep üzerine online olarak gerçekleştiriyoruz. Uzman eğitmenler tarafından gençlerimize doğru konuşma ve diksiyon tekniklerinin anlatılacağı eğitimlerde gençler hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında ikna edici ve keyifle dinlenmeleri sağlanacak.
Temel İlk Yardım Eğitimi
Online olarak verilecek diksiyon eğitimleri sayesinde kursiyerler, doğru İfade etmek, iletişimde başarılı olmak, Etkilemek, saygı kazanmak, kabul görmek ve sözümüzün dinlenmesi için istek yaratmak,İkna etmek, Dinlemeyi kolaylaştırmak hedefleniyor. Diksiyon kursu ile birlikte başlayacak olan Online İlk Yardım Kurslarında da kursiyerlere yönelik temel ilk yardım eğitimleri verilecek. Kırıkkale Belediyesince desteklenen Genç Kalem Kitap ve Kahve tarafından verilecek kurslara katılım ilanlarda belirtilen numaraları arayarak yapabilecekler,ifadelerine yer verildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı