Siyaset

Partili Partisiz Ayrım Yapmaksızın Bütün Gayretimle Çalışıyorum

Değerli hemşehrilerim,

Dualarınızla ve oylarınızla, güzel Kırıkkale’mizi temsil etmek üzere şahsımı TBMM’ye göndermenizin üzerinden iki buçuk yıldan fazla bir süre geçti. Bu süre zarfında, gerek Meclis, gerekse parti çalışmalarımda Kırıkkale’miz ve siz kıymetli Kırıkkaleli hemşehrilerimiz için yoğun bir mesai sarf ettiğim hepinizin malûmudur.

TBMM’deki ve Parti Genel Merkezimizdeki makam odalarımda, danışmanlarımla ve mesai arkadaşlarımla birlikte, siz değerli hemşehrilerimizin talepleri; Kırıkkale’mizin, ilçelerimizin, beldelerimizin ve köylerimizin ihtiyaçları için, partili partisiz ayrımı yapmaksızın bütün gayretimle hizmet etmek ve hizmet üretmekten duyduğum bahtiyarlığı kelimelerle anlatmam mümkün değildir.

Muhterem hemşehrilerim,

Meclis ve parti çalışmalarım haricindeki bütün zamanımı siz değerli hemşehrilerime daha yakın olabilmek için ilimizde, ilçelerimizde ve köylerimizde geçirmekteydim. Hepinizin malûmu olan küresel salgın Covit19 belası, toplum sağlığını tehdit etmektedir. Bu yüzden de yaklaşık bir yıldır, Kırıkkale’ye zaman zaman Pandemi kısıtlamaları ve sağlık hassasiyetleri çerçevesinde planlı ve kalabalıksız ziyaretler gerçekleştirdim. Elbette bu tür ziyaretlerde siz değerli hemşehrilerimle kucaklaşma imkânımız arzu ettiğimiz gibi olamamaktadır. İşte bu yüzden sizlerle uzaktan da olsa hasbihal etmek için mektup misali bu satırları sizlerle paylaşıyorum.

Kıymetli hemşehrilerim,

Bu satırlarla, beni evinize gelen bir misafiriniz, özlediğiniz bir evladınız olarak gördüğünüzün bilincindeyim. Bana evinizin başköşesinde yer verdiğinizin de idrakindeyim, bu vesileyle hepinize çok teşekkür ederim.

Her ne kadar bu illet hastalık yüzünden bir süre birbirimize uzak durmak zorunda kalsak da, hasret ve özlemle büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öperim. Dileğim o ki, bir an önce aşı sonuç verir ve yine eskiden olduğu gibi bir araya gelip, o sıcak çay sohbetlerini hep birlikte yapabiliriz.

Bu satırlar sayesinde, sizlere karşı hissettiğim tüm hasret ve özlem duygularımı dökme fırsatı buldum, sizler de sabırla okudunuz. Bu satırlarla ben size yaren oldum, siz bana baş tacı oldunuz.

Dualarınızı üzerimizden eksik etmemeniz temennisiyle ve Covit19 illetinden kurtulup, yeniden kucaklaşacağımız günlerin özlemiyle, muhabbetlerimle…Allah’a emanet olunuz.

Av. Halil ÖZTÜRK
MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı
Kırıkkale Milletvekili

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı