GenelSiyaset

Her Daim Ayırt Etmeksizin Hemşehrilerimizin Emrindeyim

MHP Milletvekili Öztürk: “Hemşehrilerime kapım ve gönlüm sonuna kadar açık”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, Pazar gününü hemşehrilerinin dertlerini dinleyerek geçirdi. Eşiyle birlikte Kırıkkale’yi karış karış dolaşan MHP Milletvekili Öztürk, “Partimizin 13. Olağan Kurultayı sebebiyle üç haftadır gelemediğim güzel memleketimin gönlü güzel insanıyla yeni buluşmak ve onlarla dertleşmek için TBMM ve parti çalışmamızın olmadığı Pazar gününün uygun olacağını düşündüm. Hemşehrilerimle kucaklaşmak ve onlarla hemhal olmak bana büyük mutluluk veriyor,” dedi.

Şehit Umulu İçin Dua Etti

İlk olarak, 4 Mart tarihinde Bitlis’te meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Astsubay Ömer Umulu’nun ailesini ziyaret eden MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, burada okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından şehit Umulu için dua etti. “Şehit Ömer kardeşimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet, sizlere ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır dilerim,” diyen MHP’li Öztürk ve eşi, şehidin çocuklarıyla da yakından ilgilendiler.

Öztürk, Hemşehrilerimin Dertlerini Dinledi

Buradaki ziyaretin ardından Kırıkkale’nin Karşıyaka, Yuva ve Selim Özer Mahallelerinde dolaşan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ve eşi, sokağa çıkma yasağı sebebiyle evlerinin önünde ve bahçelerinde ılık havanın tadını çıkaran vatandaşlara çat kapı misafir olup onların dertlerini dinlediler. Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulundaki görevinde yeniden seçilmesinden dolayı kendisini tebrik eden hemşehrilerine teşekkür eden Öztürk, vatandaşlardan gelen talep ve sıkıntılarla ilgili danışmanlarına notlar aldırdı. Evlerinin balkonların oturan kimi vatandaşların da ilgi ve sevgisiyle karşılaşan MHP’li Öztürk, gelen bazı talepler için de, hafta sonu olmasına rağmen, ilgili kişileri doğrudan arayarak, hızlı ve yerinde çözümler sundu.

Her Daim Hemşehrilerimizin Emrindeyim

Ziyaretine ilişkin bir açıklama yapan MHP Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk, “Bugün eşimle birlikte Kırıkkale’mizde hemşehrilerimizin halini hatırını sorduk. Sıkıntılarını, taleplerini, dertlerini dinleyip çözüm yolları bulmaya çalıştık. Her daim hemşehrilerimizin emrinde olduğumu, kapılarımın daima onlara açık olduğunu, kendilerine bir telefon kadar yakın olduğumu bir kez daha belirtir, Kırıkkale’min gönlü güzel insanlarına selam ve saygılarımı sunarım. Hepiniz Allah’a emanet olun,” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı