GenelSiyaset

YAHŞİHAN BELEDİYESİ DEĞERLERE SAHİP ÇIKIYOR


Yahşihan Belediyesi Mezarlık Hizmetleri Birimi tarafından bayram öncesi genel temizlik ve bakım çalışmalarına başlandı. Yahşihan Belediyesi tarafından mezarlık hizmetleri, eksiksiz olarak sürdürülüyor. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz “Evlerinden çıkamayacak olan vatandaşlarımızın mezarlık bakımını geçen sene olduğu gibi yine biz üstleniyoruz. Vatandaşlarımız merak etmesin, biz Yahşihan Belediyesi olarak değerlerimize her zaman sahip çıkıyoruz.” Dedi.

GÜZEL GÖRÜNÜME KAVUŞUYOR


Vatandaşların bayram öncesi ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret ettiği mekânlar arasında yer alan mezarlıklar bu sene pandemiden dolayı sadece cenazesi olan vatandaşlar tarafından ziyaret ediliyor. Buna rağmen Yahşihan Belediyesi ekipleri Başkan Osman Türkyılmaz’ın talimatıyla Yahşihan Acısu Mezarlığındaki mezarlık bakımlarını düzenli olarak yapıyor. Yahşihan Belediyesi Mezarlıklar Birimine bağlı ekipler, mezarlıklarda kuruyan otları, dikenleri, atılan çöp ve katı atıkları temizliğini geçekleştiriyor. Mezarlıklar yapılan bakım ve onarım çalışmalarından sonra vatandaşların ziyaretlerini rahat ve huzurlu bir ortamda yapabilmeleri için güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

MEZARLIK BAKIMLARINI YİNE BİZ ÜSTLENİYORUZ


Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Yahşihan Acısu mezarlıklarda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yahşihan Acısu Mezarlığında genel çapta temizlik ve bakım çalışmasının yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, “Saygıdeğer Vatandaşlarımız, Ramazan Bayramı yaklaşırken pandemi sebebiyle evinden çıkamayacak olan vatandaşlarımızın mezarlık bakımını geçen sene olduğu gibi yine biz üstleniyoruz. 0505 164 46 40 numaralı WhatsApp İhbar Hattımızdan irtibata geçerek Yahşihan Acısu Mezarlığında bulunan mezarlık bakımlarınızı ekiplerimize yaptırabilirsiniz. Siz merak etmeyin, biz Yahşihan Belediyesi olarak değerlerimize her zaman sahip çıkıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı