Genel

TÜRK PDR DER’in Kırıkkale İl Temsilciliği kuruldu

TÜRK PDR DER’in Kırıkkale İl Temsilciliği kuruldu.

Psikolojik Danışmanların, meslek ve aynı zamanda ruh sağlığı alanında Türkiye genelinde 60’ın üzerinde il temsilciliğiyle faaliyet gösteren sivil toplum örgütü, Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nin, Kırıkkale İl Temsilciliği kuruldu. Derneğin kurucu başkanlığını ise Uzm. Psikolojik Danışman Volkan KUTLUCA yürütecek.

İl Başkanı Volkan KUTLUCA sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Artık Kırıkkalemizde kamu yararına çalışan, toplumun ruh sağlığının korunmasında ve ruh sağlığı hizmetlerinin gelişerek yaygınlaşmasında aktif rol oynayacak bir STK var. Bununla birlikte şehrimizde devlet ve özel sektörde görev yapan tüm psikolojik danışmanlara destek olacağız.” Diyerek yönetim kurulunu tanıttı.

Derneğin İl Genel Sekreterliği görevini Kırıkkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı Ögretim Üyesi Prof. Dr. Nuray TAŞTAN, İl Eğitim Sekreterliğini Kırıkkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mehmet KANDEMİR, İl Örgütlenme Sekreterliğini Duru Psikolojik Danışmanlık Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi Müdürü Psikolojik Danışman Serhat ATEŞ yürütecek. İl Basın-Yayın Sekreterliğinden ise Uzm. Psikolojik Danışman Şeyma Nur BAL sorumlu olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı