GenelSiyaset

TÜRKYILMAZ’DAN BELEDİYE PERSONELLERİ İÇİN AŞI ÇAĞRISI

TÜRKYILMAZ’DAN BELEDİYE PERSONELLERİ İÇİN AŞI ÇAĞRISI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz belediyede çalışan işçilerin öncelikli aşı yapılacak gruba dâhil edilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu.

KORONAVİRÜSÜN OLDUĞU HER YERDE İŞÇİLER VAR

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz belediyede çalışan işçilerin öncelikli aşı yapılacak gruba dâhil edilmesi için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulundu. Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Yahşihan Belediyesi olarak çalışan işçilerimizi her alanda düşünmek bizim en asli görevlerimiz arasında yer alıyor. Üretken belediyecilik mantığı ile her alanda çalışmaya devam ederken işçilerimizin emeklerini de asla göz ardı edemeyiz. İşçilerimiz kimi zaman Covid-19 vakası yaşanan bir eve girip ilaçlama yaparken, kimi zaman kalabalığın en çok olduğu alışveriş merkezlerinde sürekli denetimlere çıkıyor. Cenazelerde, pazarlarda, yardım dağıtılan evlerde, toplu taşıma araçlarında kısacası risk olan her alanda belediye işçileri oluyor.” Dedi.

ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN TALEPTE BULUNDUK

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz konuşmasının devamında, “Belediyemizde çalışan işçilerimiz pandemi süreci başladığından bu yana hiçbir hizmetin aksamaması için görevlerinin başında olmuş ve fedakârca çalışmışlardır. Yahşihan Belediyesi yaptığı çalışmalarla her zaman işçisini düşünmüştür. Bizlerde Yahşihan Belediyesinde çalışan işçilerimizin aşılanmada öncelikli gruba alınması için Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğüne talepte bulunduk. İnşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız. Covid-19 illeti inşallah bir an önce hayatımızdan gider ve eski günlere tekrar döneriz. Koronavirüsten bu zaman kadar hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı