Siyaset

Serdar Yarar’dan Mehmet Saygılı’ya 4 Maddelik Soru

Kamuoyuna Saygı ile DUYURULUR..!

Kıymetli Kırıkkale’li Hemşerilerim,
Değerli Gönüldaşlarım,
Kıymetli Ülküdaşlarım,

Kırıkkale Belediye Başkanı Sn. Mehmet Saygılı’ ya Kırıkkale komuoyunu aydınlatması için birkaç soru yöneltmek istiyorum ;

1-Seçim sürecinde “MHP ‘nin adayı Serdar Yarar otobüs getirecekmiş….! Söz ben şehiriçi otobüs getirmeyeceğim dediğiniz halde, otobüs getireceğiniz doğru mudur?
Otobüs getirecek iseniz işletmesini ihale mi edeceksiniz? yoksa işletmesini minibüsçü esnafına mı vereceksiniz?

( Biz otobüs getireceğiz ama ihale etmeyeceğiz. Otobüsleri MİNİBÜSÇÜ esnafının işletmesine vereceğiz, hiçbir minibüsçü kardeşimiz mağdur olmayacak demiştik.)

2- Seçim sürecinde “MHP ‘nin adayı Serdar Yarar ardiyeciler sitesini kaldıracak, benim böyle bir çalışmam yok dediğiniz halde, Ardiyeci esnafına ay sonuna kadar boşaltın diye tebligat gönderdiğiniz doğrumu dur?
Ardiyeci esnafı için yeni bir ardiyeciler sitesi yaptınız mı? Yer göstermeden bu kadar esnafı MAĞDUR edeceğiniz doğru mudur?

( Biz Çullu yolu üzerine yeni bir ardiyeciler sitesi yaparak, Ardiyeci esnafına yer gösterip, gönül rızası ile esnafımızla istişare ederek yapmayı planlamıştık)

3- Kırıkkale’ li Hemşerilerim çeşmeden akan suyu içemedikleri için, her gün Damacana su alarak ek bir su gideri ödemektedirler.
Başkan olduğunuz günden bugüne 8 yıl süre geçmesine rağmen ÇEŞMEDEN AKAN Suyun içilebilmesi için bir çalışmanız varmıdır? KIRIKKALE’Lİ HEMŞERİLERİM ÇEŞMEDEN AKAN SUYU NE ZAMAN IÇEBILECEKTİR?

4- 2019 Seçim süresince onlarca proje açıklamıştınız? Geçen 3 yıl zarfında hangi projeleri nereye yaptınız?

Kırıkkale kamuoyu ile paylaşmanızı rica ediyoruz.

Ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı