Uncategorized

Konser havasında Yahşihan Şehit Aydın Çopur Parkı Soğuk Büfe Açıldı

Soğuk Büfe’ye Muhteşem Açılış
Yahşihan ilçesinde Şehit Aydın Çopur Parkı içerisinde bulunan Soğuk Büfe işletmesinin açılışı Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti.

KONSER HAVASINDA GEÇTİ
Yahşihan ilçesinde Şehit Aydın Çopur Parkı içerisinde bulunan Soğuk Büfe işletmesinin açılışı Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz’ın katılımı ile gerçekleşti. Neslihan ve Ahmet Veske’nin işletmeciliğini yaptığı Soğuk Büfe pandemiden dolayı gecikmelide olsa görkemli bir açılış töreni ile açıldı. Kırıkkale’nin yöresel sanatçıları Behsat Kürkçü ve Kamil Ertaş’ın sahne aldığı açılış programına katılım oldukça yoğun olurken, Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz çocuklara dondurma dağıttı. Konser havasında geçen programda katılan konuklar oyun havaları eşliğinde oyunlar oynayıp stres attı. Program geç saatlere kadar devam etti.

HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz açılışta yapmış olduğu açıklamada, “Seyrantepe Mahallemize geçtiğimiz yıl açmış olduğumuz Şehit Aydın Çopur Parkımız bölgemizde çok beğenildi. Yahşihan Belediyesi olarak hizmetlerimiz her zaman siz değerli vatandaşlarımız için devam edecek. Pandemiden dolayı açamadığımız Soğuk Büfe açılışını bugün gerçekleştiriyoruz. Neslihan ve Ahmet Veske çiftine işletmelerinin hayırlı olmasını diliyorum. Allah bereketli ve bol kazançlar versin. Soğuk Büfe parkımıza hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı. Soğuk Büfe İşletmecisi Neslihan Veske misafirlere katılımlarından dolayı tek tek teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı