GenelSiyaset

Başkan Saygılı’nın Kurban Bayramı Kutlaması

Saygıdeğer Kırıkkale’li Hemşerilerim,

Milletimizin en güzel hasletlerinden olan yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma ruhunun ortaya konulduğu bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Huzur, güven şehri İlimizde sevinç, keder ve mutluluklarımızı hep birlikte paylaşıyoruz. Bu kurban bayramında da küslüklerimizi, kızgınlıklarımızı, husumetlerimizi bir kenara bırakıp kardeş olmanın, bir olmanın, hazzını hep birlikte yaşayalım.

Sevgili hemşehrilerim, bilindiği gibi son yıllarımıza bayramlara koranavirüs salgını gölgesinde buruk girdik. Bu yıl ise alınan kararlar, önlemler ve vatandaşlarımızın hassasiyetiyle salgın büyük ölçüde kontrol altına alındı, ancak vakaların tekrarlama olasılığı göz önünde bulundurarak kendi sağlığımız kadar sevdiğimizin sağlıklarını korumak için tedbirlere riyat etmeyi unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramının milletimize, ülkemize, Kırıkkale’mize ve tüm İslam Alemine barış, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, bu vesile ile Sevgili Kırıkkale’li hemşerilerimin, milletimizin ve tüm islam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı