GenelSiyaset

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Abdulkadir Ünal bir dizi ziyaret ve programlarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye geldi

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Abdulkadir Ünal bir dizi ziyaret ve programlarda bulunmak üzere Kırıkkale’ye geldi.

TEMSİLCİ PARLAK’A BAŞARILAR DİLEDİ
MKYK Üyesi Ünal’ı Kırıkkale ziyaretinde AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan, Tanıtım Medya Başkanı Ahmet Ünal, İl Gençlik Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. MKYK Üyesi Ünal Kırıkkale ziyaretinde ilk olarak Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırıkkale Temsilciliğinin olağan genel kuruluna katıldı. Temsilcilik görevine yeniden seçilen Çağrı Parlak’a başarılar dileyen MKYK Üyesi Ünal, Türkiye’nin hedeflerine ulaşmasında gençlere büyük görevler düştüğünü söyledi.

EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ
Türkiye Gençlik Vakfı Kırıkkale Temsilciliğinin ardından MKYK Üyesi Abdulkadir Ünal, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan’ı makamında ziyaret etti. Bir süre İl Başkanı Kaplan ile görüşen Ünal, gündeme dair çalışmalar hakkında istişareler yaptı.  Ünal, “2023, 2053 ve 2071 Kutlu hedeflerimizin yolunda emin adımlarla teşkilatımızı büyültmeye ve yüceltmeye devam edeceğiz inşallah. İl Gençlik Kolları Başkanımız Halil ÖZASLAN’ ın yaptığı güzide çalışmaları da yakından takip ediyor ve taktir ediyoruz. Genel Merkez olarak teşkilatımızın her zaman yanındayız. Siz değerli İl Başkanımıza da desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Tevazuuyla, samimiyetle ve gayretle ‘Durmak Yok Yola Devam’ diye konuştu.

ÜNAL, ÇERİKLİLİ GENÇLERLE BİRARAYA GELDİ
Daha sonra Çerikli Belediye Başkanı Nuh Şahin ve Çerikli’ li gençler ile bir araya gelen Ünal, “İl, İlçe ve belde demeden AK Gençlik Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde çalışmalarına devam ediyor. Durmadan, duraksamadan geleceğimizin teminatı olan genç kardeşlerimiz ile bir araya gelmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Ünal, vefa ziyaretleri kapsamında önceki dönemlerde gençlik kollarından görev almış ve  elim bir trafik kazasında vefat eden merhum Mustafa Akyürek’in babası Halit Akyürek’i ziyaret ederek, başsağlığı dilediler.

MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM
‘Mahalle Bizim, Gençlik Bizim’ programı kapsamında Etiler Mahallesi’nde gençlerle muhabbet ve eğlence dolu geçen dakikaların ardından Ünal, “AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanlığının yapmış olduğu çalışmaları beğeniyor ve yakından takip ediyoruz. Sizlerin bir sorunu ve talebi olursa Halil Kardeşime bildirin, Allah’ın izni ile gerekeni yapacaktır. Bizlerin de yapacağı bir şey olur ise  konuyu bize iletir ve biz de elimizden geleni yaparız inşallah. Genel Merkez olarak biz her zaman sizlerin yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Programlar neticesinde Kırıkkale’den ayrılan Ünal’ın, Kırıkkale Gençlik Kolları teşkilatı adına Başkan Halil ÖZASLAN’a,  program ve çalışmalar için teşekkür ederek gün sonunda çok memnun olduğunu ve tam not verdiğini söyledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı