GenelSiyaset

AK Gençlik Kırıkkale’ nin her yerinde

AK Parti Gençlik Kolları tarafından ‘Mahkalle Bizim Gençlik Bizim’ programları devam ediyor.  AK Parti Gençlik Kolları’nın bu haftaki durağı Yaylacık Mahallesi oldu.

SİZLERLE OLMAK BİZLERE GÜÇ VERİYOR
‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı çerçevesinde AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanı Halil Özaslan Başkanlığında bir araya gelen gençler, sohbet ederek gündemi değerlendirdiler. Yapılan programın ardından gazetecilere değerlendirmede bulunan Başkan Özaslan, “’Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ buluşmalarımıza Yaylacık Mahallemizde devam ediyoruz. Kim var diye sorulduğu zaman sağına ve soluna bakmadan ben varım diyen genç kardeşlerimizi görmek, onlarla hemhal olmak bizlere güç veriyor”

GENÇ KARDEŞLERİMİZE ULAŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Özaslan, “Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletiyoruz. Adım adım yılmadan usanmadan genç kardeşlerimize ulaşmaya devam edeceğiz. Davamızı; kör dünyanın göbeğine, kuşların gözbebeğine, yola, ağaca, pınara, esen yele, yağan kara, bebeklerin avucuna, minarelerin burcuna, kara taşa, kor ateşe yazacağımız güne kadar bize durmak, duraksamak haramdır!” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı