GenelSiyaset

Başkan Tekin 30 Aylık Bilançoyu Açıkladı

Maaşlar aksamadan ödendi

Başkan Tekin’in takdirlik bilançosu

30 aylık bilançoyu açıkladı

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, belediyede çalışan bütün personellerin maaşlarının eksiksiz şekilde göreve geldikleri günden itibaren yatırıldığını söyledi.

AÇIKLAMADA BULUNDU
Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, belediyede çalışan bütün personellerin maaşlarının eksiksiz şekilde göreve geldikleri günden itibaren yatırıldığını söyledi. Maaş bilançosu ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Tekin, 30 aylık bilanço konusunda bilgiler verdi. Konuyla ilgili detaylı bir açıklamada bulunan Başkan Tekin, “Biz iş üretiyoruz, dedi kodu değil, durmak yok çalışmaya devam” dedi.

BİLANÇO BİLGİSİ VERDİ
Başkan Tekin, “Göreve geldiğimiz 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren bugüne kadar 30 ay geçti. Rabbime hamdolsun 30 ay boyunca çalışan tüm memur, sözleşmeli personel, daimi işçi ve mevsimlik personel (6+6 ) 12 ay boyunca bir gün bile aksatmadan tüm personelin maaş ve promasyon (Şirket Personeli de dahil Belediye tarihinde bir ilk) olmak üzere ücretlerini ödediğimiz gibi önceki dönemlerden kalan bir çok çalışanın   (13 maaşa kadar) alacağı olan birçok personelin maşalarının büyük bir kısmında ödemeyi rabbim nasip etti, biz iş üretiyoruz, dedi kodu değil, durmak yok çalışmaya devam ” dedi.

AYLIK MAAŞ BİLANÇOSU
Belediyede personel sayısı 38 memur, 20 kadrolu, 18 mevsimlik işçi, 3 sözleşmeli, 30 da şirket çalışanı olmak üzere 109 kişi. Aylık memur maaş tutarı 307 bin 661 TL, 20 kadrolu ve18  mevsimlik işçi aylık maaş tutarı 185 bin 232 TL, 3 sözleşmeli personel aylık maaş tutarı 16 bin 691 TL, 30 şirket çalışanının aylık maaş tutarı 200 bin TL ve toplamda personele aylık ödenen maaş tutarı ise 709 bin 587 TL.

PROMOSYON DA ÖDENDİ
Başkan Tekin, Belediyede bir ilki de gerçekleştirdi ve maaş ödemelerinin yanı sıra promosyon ödemeleri ile geriye dönük ödemeleri de gerçekleştirdi. Bu konuda da açıklamada bulunan Başkan Tekin, “30 ay boyunca çalışan tüm memur, sözleşmeli personel, daimi işçi ve mevsimlik personel (6+6 ) 12 ay boyunca bir gün bile aksatmadan tüm personelin maaş ve promasyon (Şirket Personeli de dahil Belediye tarihinde bir ilk) olmak üzere ücretlerini ödediğimiz gibi önceki dönemlerden kalan bir çok çalışanın   (13 maaşa kadar) alacağı olan birçok personelin maşalarının büyük bir kısmında ödemeyi rabbim nasip etti” dedi.

BAŞKAN TEKİN’E TEŞEKKÜR
Başkan Tekin, şahsi girişimleri ve çabası ile eksik kalan tutarı 30 ay boyunca aksatmadan ödemeye devam ederken, böylece Bahşılı Belediyesi’ni de olumsuz şekilde anılmaktan kurtarmış oldu. Bu gayreti ve ilçeye yönelik hizmet çabası ile Başkan Tekin, takdiri hak ederken, başta personel ve yakınları olmak üzere ilçe esnafı ve ilçe sakinleri Başkan Tekin’e gayretinden ötürü sosyal medya aracılığıyla teşekkürlerini iletiyor.

ALLAH UTANDIRMASIN
Çalışmaları ve maaş ödemeleri konusunda bilgi veren Başkan Tekin, “Biz göreve gelmeden önce nasıl bir yönetim tarzı sergileyeceğimize dair açıklamalarda bulunmuştuk. 30 aydır nasıl bir yönetim sergilediğimizi ilçe sakinlerimiz görmekte. Ne Belediyemizin, ne personelimizin ne de ilçe sakinlerimizin yüzünü kara çıkarmadık inşallah. Bu böyle devam edecek. İlçemizin bize olan güvenini boşa çıkarmadığımızı düşünüyoruz. Allah hiç birimizi utandırmasın.İlçemiz için durmak yok yola devam” dedi.Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı