GenelKadın

MHP’li Kadınların Başkent Çıkartması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin himayelerinde, kadın aile ve engellilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ın organize ettiği “Türkiye’nin Asi Unsuru Analar Bacılar kurultayına” kalabalık bir kafile ile katılım yapan MHP Kırıkkale kadın komisyon üyeleri kurultayın çok verimli ve coşkulu geçtiğini söylediler.

BİZİM İÇİN KADIN VE AİLE ÇOK KIYMETLİ

Konu hakkında açıklama yapan MHP Kırıkkale Kadın Komisyonu Başkanı Melike Boran İsmailoğulları “Sayın Genel Başkanımızın kadın ve aileye vermiş olduğu önemin bir tezahürü olan bu güzel programdan dolayı Bilge Liderimize ve Sayın Genel Başkan Yardımcımız Pelin Hanıma teşekkür ederiz.” dedi.

MHP MİLLETVEKİLİ HALİL ÖZTÜRK KADINLARI YEMEKTE BİR ARAYA GETİRDİ

Program sonrası Kırıkkale’den gelen MHP’li kadınları yemekli bir organizasyonla bir araya getiren MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk ve Eşi Serpil Öztürk yemek sonrasında konuklarına hediyeler taktim ettiler.

PROGRAMIN ONUR KONUĞU PELİN YILIKTI

MHP Kadın Aile ve Engellilerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı pelin Yılık’ın da katıldığı toplantıda bir konuşma yapan Yılık ;” Sayın Genel Başkanımızın himayelerinde kadınlarımızın ve engellilerimize yönelik çalışmaların ilkini gerçekleştirdik. İlerleyen dönemde daha kapsamlı ve olabildiğince geniş katılım, programlardan siz değerli hanımefendiler ile bir araya gelmeyi diliyorum.”

“Ayrıca bugün bizleri bu güzel programda bir araya getiren MHP Kırıkkale Milletvekilimiz Halil Öztürk ve eşi Serpil Öztürk Hanımefendiye çok teşekkür ederim. Kırıkkaleli kadınlarımız ile birlikte çok daha güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.” dedi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı