GenelSiyaset

Kırıkkale ÜLKÜ Ocaklarında Görev Değişimi

Tüner Alp Tekin ;

Aziz Ülküdaşlarımıza Ve Kamuoyuna Saygıyla
Şehitler makamı diye iman ettiğimiz bu kutsal görevi, layık görüldüğüm 5 Ağustos 2019 tarihinden itibaren ifa etmeye çalıştım. Zor, zahmetli ve meşakkatli davamızı ecdadımızın emaneti bildik. Bizler de, tıpkı ecdadımız gibi, bu davayı yeni nesillere aktarmaya kanımızın son damlasına kadar çalışacağız, demiştik ve bu bayrak yarışını bir adım ileriye götürmek için elimizden geldiğince “Gece uyumadan, gündüz yorulmadan” çalıştık, çabaladık.
Yaklaşık 3 yıldır sürdürdüğümüz bu kutlu bayrak yarışında desteklerini ve çalışmalarını esirgemeyen tüm Ülküdaşlarıma teşekkür ederim.
Ülkü Ocakları Genel Başkanı’mız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM Beyefendi’nin takdirleri, Genel Başkan Yardımcı’mız Sayın Ömer Şanlı’nın katılımlarıyla Ülkü Ocakları Kırıkkale İl Başkanlığı görevini teslim alan Cemal Piliç Başkanımıza başarılar diliyorum.
Görev yaptığım süre boyunca desteklerini bizlerden esirgemeyen MHP MDK Başkanımız MHP Kırıkkale milletvekilimiz Sayın Halil ÖZTÜRK Beyefendi’ye tüm Ülküdaşlarım adına ayrıca teşekkür ederim. Türklük şuur ve gururu, İslam ahlak ve faziletini şiar edinen, Türk-İslam Aleminin göz bebeği Ülkücü harekete hizmet etme yolunda Cemal PİLİÇ Başkan’ımızın her daim yanında ve destekçisi olacağız Allah’ın izniyle. Rabbim kılıcını keskin eylesin,ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı