GenelSiyaset

BAHŞILI BELEDİYESİ FİDE DAĞITTI

BAHŞILI BELEDİYESİ FİDE DAĞITTI

Bahşılı Belediyesi, Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in talimatlarıyla, Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle  Bahşılı 15 Temmuz Meydanında fide dağıtımı gerçekleştirdi. İlçe sakinleri fide dağıtımına büyük ilgi gösterdi.

FİDE DAĞITIMI TEKRAR YAPILACAK

Bahşılı Belediyesi ilçede yürüttüğü başarılı faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’in talimatlarıyla il dışından getirilen 16.000 bin adet, 4 çeşit sebze fidesi belediye personelleri tarafından vatandaşlara ücretsiz bir şekilde dağıtıldı. Domates, biber, patlıcan ve salatalık fidelerinin olduğu etkinliğe ilgi beklenilenden yüksek olunca Belediyeden yapılan açıklamada: ‘’ Her şey köylümüz ve üreten bir Bahşılı içindir. Halkımızın belediyemize talepleri ve  müracaatları halinde tekrar fide dağıtımı yapılacaktır.’’ Denildi.

TALEPLERİ KARŞILAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, ‘’Vatandaşlarımıza 4 çeşit (domates, biber, patlıcan ve salatalık) her birinden 10’ar tane fide dağıtımı yaptık. Bu konuda ki halkımızdan gelen talepleri karşılamaya çalışıyoruz. Etkinliğimiz gayet güzel geçti. İlgi çok yüksekti. Şimdi tekrar yapacağız.’’ Diye konuştu.

Fideler için teşekkür eden ilçe sakinleri, ‘’Allah razı olsun sayın başkanımızdan, Bahşılı için gerçekten çalışan bir adam. Şimdi de bize ücretsiz bir şekilde bu fideleri temin etti, kendisine çok teşekkür ediyoruz.’’ Dediler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı