GenelSiyaset

Yahşihan Yanlış Yönetiliyor

YAHŞİHAN HALKIMIZI HİZMETSİZ, BELEDİYEMİZİ YÖNETİMSİZ, EVLERİMİZİ SUSUZ, MAHALLELERİMİZİ YOLSUZ BIRAKMAKTAN GERİ KALMAYAN YÖNETİM EKONOMİK OLARAK DA YAHŞİHAN BELEDİYESİ’Nİ BATIRDI

Yahşihan kötü yönetiliyor!

Yahşihan eski Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Yahşihan ilçesinin bazı bölgelerinde 3 bazı bölgelerinde ise 4 gün süren su kesintilerinin nihayet son bulduğunu söyleyerek, “Su kesintiler ve kriz yönetimlerinin de gösterdiği üzere; Yahşihan kötü yönetiliyor!” dedi.

YAŞADIĞI HER KRİZDE KAVGA
Yahşihan eski Belediye Başkanı Ahmet Sungur yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Kırıkkale’nin en büyük ilçesi olan Yahşihan; bütün siyasi kariyerini, oluşturduğu algılara, attığı iftiralara, söylediği yalanlara, yaptığı şovlara bağlamış bir siyasetçinin elinde ziyan olmaktadır. Yaşadığı her krizde kavga siyasetine girerek, suçu başkalarına atan, sorumluluğu asla üzerine almayan, söylediği yalanlarla son derece komik duruma düşen ve Yahşihan’ın marka değerine zarar veren bu yönetimin mumu her defasında yatsıya kadar yanmakta, ancak ne hikmetse bu kişiler utanç duymamaktadır”

YAHŞİHAN BELEDİYESİ’Nİ BATIRDI
“Yılın en sıcak günlerinde, hiçbir arıza olmamasına rağmen, tamamen beceriksizlikleri yüzünden ilçemizi günlerce susuz bırakan bu zihniyet; sorunu çözmek, halkımızı suyla buluşturmak yerine yine kameralar önüne geçerek, algı kampanyaları yapmış, yalanlar söylemiş ve maalesef halkımızı bir kez daha aldatmıştır. Ancak aldatan aldanır. “Suyu inek içti, inek dağa kaçtı” tekerlemesindeki gibi devamlı bir bahane bulan ve bu bahanelerin arkasına sığınarak halkımızı hizmetsiz, belediyemizi yönetimsiz, evlerimizi susuz, mahallelerimizi yolsuz bırakmaktan geri kalmayan yönetim ekonomik olarak da Yahşihan Belediyesi’ni batırmıştır”

ATILAN ASFALTLAR BİR AYI DOLMADAN BOZULDU
“Bütün çabalarımızla İller Bankası tarafından yapımını kesinleştirip eline verdiğimiz alt yapıyı eline yüzüne bulaştırmış, üst yapıda ise halen birçok mahalleye asfalt atılmamış, atılan asfaltlar ise bir ayı dolmadan bozulmuştur. Alt yapı çalışmaları sırasında yapılan yanlış uygulamalar, bugün ilçemizin yaşadığı su sıkıntısına neden olmaktadır. Hiçbir karşıt görüşü kabul etmeyen, uyarıları görmezden gelen, kendi bildiğini okuyan bu zihniyet Yahşihan’ımızın yalnızca bugününü değil geleceğini de çalmaktadır. Sevgili hemşerilerim, tüm gelişmeleri bütün detaylarıyla takip ediyor, ilçemizin yeniden hak ettiği değere ulaşacağı günleri ümitle bekliyorum. Daha yaşanabilir bir Yahşihan’da görüşmek dileğiyle. Sağlıcakla kalın” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı