GenelSpor

Taraftar İstifaya Davet Etti

🗣️KIRIKKALESPOR KAMUOYUNA DUYURULUR

🔴 2020-2021 sezonunda takımımızın başkanlığına seçilen Sn. başkanımız Veli Uca ve yönetim kurulumuz bu sezonla beraber 3.sezonlarını geçirmektedirler.

🔵 İlk sezon 22.hafta itibari ile 3 teknik direktör değiştirip 23.haftada 4.teknik direktör olarak şehrimizin evladı İMPARATOR NİHAT BARAN’ı getirerek düştü denen takımımızı kalan 9 haftada 17 takımdan son 4’ün düştüğü lig’de mucize gerçekleştirerek düşme hattının 2 puan önünde 10.sırada bitirip lig’de kaldı.

🔴 2021-2022 sezonunda istikrar isteyen tüm KIRIKKALESPOR taraftarlarının sesine kulak veren başkanımız ve yönetim kurulumuz NİHAT HOCA’mız ile sezona başladık her zaman ki gibi maddi olarak güçlü olmadığımız ama çıraklık dönemimizi atlattığımız sezonu 7.sırada Play Off’u son haftada 3 puan ile kaçırdık.

🔵 Geçtiğimiz 2 sezonda maalesef önemli oyuncularımızı maddiyat yüzünden takımda tutamadık.

🔴 Bu süreçde başarısız olan teknik direktörler gönderilip oyuncular suçlandı hatta bu süreçte taraftarlarımız bile nasibini aldı.

🔵 Gelelim bu sezona 2022-2023 futbol sezonuna 21 transfer yaparak girdik. 11 futbolcu amatör liglerden gelirken 10 futbolcu da profosyonel liglerden geldi.6 futbolcuda bir önceki sezondan takımımızda kalan oyuncularımız. Sezona 23.7 yaş ortalaması olan 27 futbolcu ile girdik. Kamuoyunda yapılan transferlerin yetersiz olduğu tartışılırken yönetim kanadında ise tam tersi beklenti vardı.

🔴 Sezon başladı ve taraftarlarımızın kaygısı endişesi ilk 5 haftada ortaya çıktı evimizde 3 maç mağlubiyet deplasmanda 2 galibiyet aldık.Takımın oynadığı futbol ve kalitesi taraftarlarımıza umut ve ışık vermiyor.

🔵 5.hafta itibarı ile tribünlerde yönetim istifa sesleri geldi ve bu istifa sesleri yenilgi sonrası değil; bu tepki her sezon maddi sıkıntı çekilmesi ayrıca mevcut yönetimin 3.sezonu olmasına rağmen sponsor bulamaması yanı sıra sadece Belediye Başkanımız ve son dönemdeki 2 VALİMİZİN gayretleri ile ayakta kalmamızdır.

🔴 Mevcut yönetim bir çözüm üretemiyor ve kısır döngüde gidiyoruz.

🔵 Şimdi soruyoruz bu sezon tecrübesiz bir takımla nasıl başarı gelecek o futbolcularada yazık oluyor. oynadıkları para belli NİHAT HOCA’mıza ve ekibinede yazık oluyor bu maddiyatsızlıkda takım kurmasını beklemek hayal olur.Cebinde paran var ise lokantaya oturunca canının istediğini yer içersin ama maddiyatın kısıtlı ise bir tas çorba ve bolca ekmek ile karnını doyurursun verdiğimiz bu örneği inşallah anlarsınız.

🔴 Kısacası teknik direktörler futbolcular taraftarlar suçlu ama 3.sezonunu geçiren yönetim suçsuz. Biz diyoruz ki bu maddiyatsızlıkla nereye kadar gidecek. Bu taraftar cezalar yeyip birde bu saha içinde alınan sonuçlara kahroluyor ama kimseden ses seda yok.

🔵 TRİBÜNDE DEDİK İSTİFA’DA BİR HİZMETTİR. Gelin takımın önünü açın dahada fazla üzmeyin bu taraftarı.

🔴 İSTİFA İSTİFA İSTİFA İSTİFA !!!!

Daltonlar Taraftar Grubu Yönetim Kurulu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı