Genel

MHP KIRIKKALE AİLE VE KADIN KOMİSYONU BAŞKANI AV.MELİKE BORAN İSMAİLOĞULLARI 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

MHP KIRIKKALE AİLE VE KADIN KOMİSYONU BAŞKANI AV.MELİKE BORAN İSMAİLOĞULLARI 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI.

GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEKTİR

Başkan İsmailoğulları, “Gazetecilik; fedakârlık ve sorumluluk isteyen, en zor şartlarda yapılan önemli ve kutsal bir meslektir. Sadece ulusal değil, yerelde de yöneticilerin faaliyetlerini icra ederken dikkatli ve sorumlu davranmaya iten ana güç hür ve tarafsız olan basındır” dedi.

ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLARIM

İsmailoğulları açıklamasının devamında “Halkın haber alma bilgisine doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesine özgür basın, demokratik bir şekilde katkı sağlar. Şartlar ne olursa olsun çalışma ortamlarının zorluklarına can, mal güvenliklerini riske atarak görevlerini en güzel bir şekilde yerine getirmeye çalışan gazetecilerin; halkı, doğru, tarafsız ve sağlıklı bilgilendirme çabaları hiç kuşkusuz takdire şayandır. Bu vesile ile toplumsal ve milli sorumluluğunu yerine getiren tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar dilerim” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı