Siyaset

MHP, Türk siyasetinin ilke ve ülkü markasıdır

Bilindiği üzere 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri gerçekleştirilecek. İlke ve ülküsü yıllardır devlet ve millet bekası olan Milliyetçi Hareket Partisi, bu seçime Cumhur İttifakı çatısı altında girecektir. Bizim kadrolarımız geçmişte olduğu gibi bugünde devletinin ve milletinin yanında olmuştur ve de olmayada devam edecektir. Bizler inanıyoruz ki 14 Mayıs gecesi milletin menfaati için mücade sergileyen Cumhur İttifakı yeniden iktidara gelecektir.  Bu seçimin kazananı aziz milletimizle birlikte Cumhur İttifakı olacaktır. 

Bizim partimiz ben yoksam kimse yok diyenlerin değil, kimse yoksa ben varın diyenlerin omuzları üzerinde yükselen bir siyasi partidir.  Mensubu olmaktan gurur duyduğum MHP, Türk siyasetinin ilke ve ülkü markasıdır. Türk devletinin sigortası ve milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanların bela paratoneridir. Bunun farkında olan Türk milleti ve Kırıkkaleli hemşehrilerimiz sandık başına gittiğinde hiç tereddüt etmeden yeniden Cumhur İttifakı için mührünü basacaktır.

Kıymetli basın mensupları, değerli dava arkadaşlarım; kamuoyunda seçim süreci kapsamında hareketli günlerin yaşandığı bu süreçte bizler birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Her zaman ve heryerde gece gündüz demeden vatandaşlarımızın gönlünde hoşbir tebessüm bırakıyor, onların sorun ve taleplerinin yerine gelmesi amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Partimizden seçilerek TBMM’de Kırıkkale’yi temsil etmek isteyen milletvekili aday adaylarımız başvurularını yaparak bu kutlu davada bizlerle beraber aynı safta geçmişte olduğu gibi gelecekte de yürümek istemektedirler. MHP anlayışında adayın ya da aday adayının kim olduğu önemli değildir. Bizlerde önemli olan vatan ve millete olan hizmettir.

Ülke ve Kırıkkale genelinde MHP’nin TBMM’de daha güçlü temsil edilmesi amacıyla vatandaşlarımızın üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğinden hiç ama hiç şüphem yoktur. Milletvekillerimizin imzasıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhur İttifakı’nın adayı olarak gösterdik.  Devlet ve milletin bekası için mücadele sergiledimiz bu kutlu yolda inanıyor ve biliyoruz ki milletimiz Cumhur İttifakına ciddi bir destek verecek. Büyüyen Türkiye’nin güzel yarınları için Cumhurbaşkanımızdan desteğini esirgemeyecek. Çok yüksek bir oyla tekrar seçecek. Milletimiz hem Kırıkkale’de hem de Türkiye genelinde MHP’yi TBMM’de çok daha yüksek bir oranda milletvekili sayısıyla temsili için kendi üzerine düşeni yapacaktır, ifadelerine yer verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı