Siyaset

Türkyılmaz, Sandık Görevlileri İle Bir Araya Geldi

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinin 2. Tura kalmasıyla Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz okul sorumluları, sandık görevlileri ve müşahitlerle tekrar bir araya geldi.
Türkiye 2023 Genel Seçimleri öncesi Başkan Osman Türkyılmaz başkanlığında 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilmiş olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde sandık görevlisi olarak belirlenen vatandaşlara yönelik “Sandık Görevlisi Eğitim Toplantısı” düzenlenmişti.
14 Mayıs’ta yapılan seçimin ardından Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalmasıyla Türkyılmaz, okul sorumluları, sandık görevlileri ve müşahitlerle yaptığı istişare toplantısıyla tekrar bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
Oyların sayımının, oy pusulalarının ve vatandaşların oy kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlara tekrar değinen Başkan Türkyılmaz ekiplerine, 28 Mayıs’ta sandıklarını takip etmeleri ve pusulaların teslimine kadar okuldan ayrılmamaları gerektiğini anlattı. 14 Mayıs’taki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edip 28 Mayıs’ta tekrar sandık başlarında görevli olacak ekibine kolaylıklar diledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı