GenelSiyaset

BAHŞILI’DA BAYRAM HAZIRLIKLARI BAŞLADI!

İlçe Genelinde Temizlik
Bahşılı’da bakım, onarım çalışmaları Kurban Bayramı için devam ediyor. Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin talimatıyla ilçe genelinde temizlik çalışmaları da hız kesmeden Bahşılı Belediyesi personellerince yapılıyor. Bahşılı Belediyesi’nce Kurban Bayramı için ilçe genelinde halkın temiz ortamda bayram geçirebilmesi için start verdi.

Daha önceden de Büyük Su Projesi ile çöle dönmüş Bahşılı’yı su Cenneti’yle buluşturan, kuruyan çeşmeleri, akmayan muslukları tamir ettiren, çürümüş boruları değiştiren, 500mm çapında, 1350 m. İçme Suyu İsale Hattı Çelik Boruları ile Bahşılı’yı 24 saat kesintisiz, su birliğinden arıtılmış, sertliği düşürülmüş kaliteli suyla buluşturmak üzere olan Tekin; Topaldede’de Hz 100m’den su çıkartmış ve kurban kesim yeri ve kamelyalar yapmıştı.

İlçe güvenliği için 60 adet online izlemeli kamera taktıran, Bahşılı Halkı’nın her türlü isteklerini birebir görüşerek çözüm bulan Başkan Tekin, WhatsApp İhbar Hattı ile Kurban Bayramı’nda da Bahşılı’lı vatandaşlarımızın yanında olacağını beyan etti. “Tertemiz bir Bahşılı için el ele veriyoruz” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı