GenelSiyaset

KIRIKKALEMİZE HAYIRLI OLSUN

KIRIKKALEMİZE HAYIRLI OLSUN
28 Mayıs 2023 seçimlerinden sonra Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin Bakan Yardımcıları 22 Haziran 2023 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile atandı.

Türk ve Türkiye Yüzyılı’na yarışır ve yakışır Bakan Yardımcılarımızın her birine vazifelerinde kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum. Mecliste Cumhur İttifakımızın çoğunluğuyla, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Bakanlarımızın ve Bakan Yardımcılarımızın gayretleriyle Aziz Türk Milleti için durmadan, yorulmadan çalışacağız.

OMUZ OMUZA MÜCADELE ETTİK
Kırıkkalemiz için ise sevindirici bir gelişme olmuştur. Uzun yıllar AK Parti Kırıkkale Milletvekili olarak Kırıkkalemize hizmet eden, 27. Dönemde de hem Kırıkkalemize gelen yatırımlarda hem de Adalet Komisyonu’nda omuz omuza mücadele ettiğimiz Sayın Ramazan Can Adalet Bakanı Yardımcısı olarak atanmıştır. Ülkemize, Kırıkkalemize, ve şahsına hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Adalet Komisyonu’nda önemli yargı paketlerinin, reformların ve kazanımların hayata geçirilmesinde el ele gönül gönüle beraber çalıştık.

Cumhuriyetimizin 100. yılında da yine yapacağımız çok işler var. Ramazan Bey’e bu konuda Cumhur İttifakı ve Adalet Komisyonu Üyesi olarak her türlü desteği sağlayacağız. Kendisi Kırıkkalemizi önemli hizmet ve yatırımlarla buluşmuştur. Bundan sonraki çalışmalarımızda da bir ve beraber hareket ederek memleketimize, milletimize, insanımıza ve ülkemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı