Siyaset

ÖZTÜRK ; KURBAN BAYRAMI HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Bu sene de Mübarek Kurban Bayramını idrak ediyor olmanın sevincini ve huzurunu yaşıyoruz. Kurban Allah’a yakınlaşmanın, bir ve beraber olmanın, tıpkı diğer ibadetler gibi olmayanın halinden anlamayı, paylaşma ve dayanışmayı gerektirirken aynı zamanda teşvik eder. Türk insanı zor zamanı bilir, ihtiyacı olana her zaman elini uzatır, üzerine düşeni yapar. Bayramlar; geçmişlerin yad edildiği, büyüklerin ziyaret edildiği, kardeşlik, akrabalık ve dostluk bağlarının güçlendiği, dayanışma ve yardımlaşma zamanlarıdır. Manevi duyguların ve değerlerin coşkulu bir şekilde yaşandığı özel ve manalı günlerdir.

TÜM ZORLUKLARI KARDEŞÇE AŞARIZ!
Milletçe ve devletçe Cumhuriyetimizin 100. yılını idrak ettiğimiz bu günlerde buna yaraşır şekilde bayramlarımızı da coşkuyla kutlayıp gereği gibi yaşayacağız. Birliğin ve beraberliğin doruk noktasına ulaştığı, insanımızın kenetlendiği bu günlerde daha çok çalışarak Türk ve Türkiye Yüzyılı’nı bu anlamlı günlerde hep beraber inşa edeceğiz. Biz zor zamanlarda kenetlenmesiyle dünyaya emsal teşkil etmiş bir milletiz. Tüm zorlukları, engelleri birbirimize kardeşçe tutundukça evelAllah aşarız, üstesinden geliriz. Daha huzurlu, daha mutlu ve daha refah içinde olan bir Türkiye için hep beraber omuz omuza mücadele edeceğiz.

Bu vesileyle başta Şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimin ve Aziz Türk Milleti’nin Kurban Bayramını kutlarım. Bayramın hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı