Genel

MKE Mavi Yaka Personel Alacak

MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş

ŞİRKETİMİZİN “SAAT ÜCRETLİ (MAVİ YAKA) İŞE ALIM” YAZILI SINAVINA GİRECEK ADAYLAR İLE İLGİLİ DUYURU
ŞİRKETİMİZİN “SAAT ÜCRETLİ (MAVİ YAKA) İŞE ALIM” YAZILI SINAVINA GİRECEK ADAYLAR İLE İLGİLİ DUYURU

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Kimya Teknolojileri Operatörü, Makine Teknolojileri Operatörü ve Geri Dönüşüm Sevk Sorumlusu ilanlarımıza başvuru yapan adaylar için Gazi Üniversitesi tarafından 05/08/2023 Cumartesi Günü saat 10:00’da yazılı sınav yapılacaktır.

1- Yazılı sınavın yapılacağı adres bilgileri,

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi F Blok- Merkez Kampüs 06500 Teknik Okullar Yenimahalle/ANKARA,
Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi- Eti Mah. Yükseliş Sk. No:5 06570 Çankaya/ANKARA
2- Yazılı Sınava Giriş Belgesi Alınması,

Yazılı sınava ait sınav giriş belgeleri çıktısına Aday İşlemleri Sisteminden (https://basvuru.gazi.edu.tr) giriş yapılarak ulaşılabilecektir. Aday İşlemleri Sisteminde kaydı bulunmayan adaylar “Sisteme kayıt olmak istiyorum” bağlantısı ile 4 adımda bilgilerini doldurarak kayıtlarını gerçekleştirebileceklerdir. Kayıt esnasında T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Parola (tarafınızca oluşturulacak), E-Posta ve Cep Telefonu bilgileriniz istenilecektir.

Kaydını tamamlayan adaylar başka bir işlem yapmalarına gerek kalmadan sisteme giriş yaparak “Sınav Giriş Belgesi” menüsünden belgelerini, 31 Temmuz 2023 Pazartesi gününden itibaren çıktısını alabilecektir.

Sınav giriş belgenizi alırken sınavda uygulanacak kurallar ile ilgili yayımlanan “Bilgilendirme Metni”ni okumanızı ve oluşabilecek trafik yoğunluğu gibi etkenleri hesaba katarak sınav zamanından en az 45 dakika önce sınava gireceğiniz binanın önünde hazır bulunmanızı önemle rica ederiz.

Sınav günü saat 10:00’dan sonra hiçbir aday sınav binasına alınmayacaktır.

3- Adaylar yazılı sınava,

a) Sınava Giriş Belgesi,

b)Fotoğraflı Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı, fotoğraflı ve TC Kimlik Numaralı Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı, TC Kimlik Numaralı Sürücü Belgesi, fotoğraflı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kimlik Kartı, fotoğraflı Pembe/Mavi kart (Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçıları), fotoğraflı ve geçerlilik süresi devam eden pasaport, fotoğraflı Geçici Kimlik Belgesinden (T.C. Kimlik Kartı edinme sürecinde, İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus Müdürlüklerinden aldıkları ve yeni kimlik kartları teslim alınıncaya kadar geçerli olan fotoğraflı, imzalı, mühürlü barkodlu/karekodlu belge) biri ile girebileceklerdir.

Yukarıda sayılan belgeleri yanında olmayan adaylar sınav salonuna alınmayacaktır.

4- Ayrıca, adayların başvuru şartlarını taşımadıkları veya evraklarının eksik/yanlış olduğu tespit edildiğinde, işe alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun adaylıkları sona erdirilecektir.

Yazılı sınava katılacak adaylara başarılar dileriz.

MAKİNE VE KİMYA ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı