Genel

Valimiz Yunus Sezer Etkinliğe Katıldı

Kırıkkale Valisi ilköğretim haftası etkinliğine katıldı.

Bilindiği üzere kısa  zaman önce 2018/2019 eğitim ve öğretim yılı başlamıştı, bu kapsamda Valimiz Sayın Yunus SEZER, eğitim haftası nedeniyle etkinliğe katılarak, Eğitim camiası ve öğrencilerle bir araya geldi.

Etkinlikte öğrencilerin çeşitli oyunları ve ağaç dikme organizasyonu düzenlendi. Etkinlik sonrası Valimiz şu sözlere yer verdi;

“Çocuklarımızı neşe içerisinde, mutluluk içerisinde gördüğümüz zaman bizde mutlu oluyoruz. Çocuklarımız başarı kazandığı zaman onlarla bütün il olarak gurur duyuyoruz.
Biz çocuklarımızı sadece öğrenci olarak görmüyoruz. Biz çocuklarımızda kendimizi görüyoruz. Belki şuanda yapamayacaklarımızı, yapamadıklarımızı onların bir zaman gelip yapacaklarını hayal ettiğimiz için mutlu oluyoruz.
Bizim için çocuklarımız çok kıymetli, çok değerli. Onlar için ne gerekiyorsa yapacağız. Öğretmenlerimize müteşekkiriz. Gece gündüz demeden büyük bir sorumluluk içerisinde yavrularımızı geleceğe hazırlıyorlar. Biz bu sene bütün çocuklarımız okula başlarken fidanla başlasınlar istedik. Çocuklarımız büyüdükçe fidanları da büyüyecek. Yemyeşil bir Türkiye olacak.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı