Spor

Kırıkkale Spor Taraftarını Üzdü!

Kırıkkale Spor, Bu hafta oynanan maçta berabere kalarak taraftarlarını üzdü.

Lige mutlak şampiyonluk parolasıyla çıkan temsilcimiz Kırıkkale Spor, sezon öncesi iyi bir çalışmanın ardından güzel kadro kurmuştu. Yönetim kurulu ve taraftarlar şehirle bütünleşerek takımın bu yıl nasıl şampiyon olacağı yönünde güzel çalışmalar yapılmıştı, bir deyişle her şey ince elenip sık dokunmuştu. Bütün mevkilere imkanlar dahilinde nokta transferler yapıldı.

Lige çok güzel başlayan şimşekler gerek iç sahada gerek dış sahada puanları silip süpürüyor, gelecek için taraftarlarına ve şehrine şampiyonluk yolunda büyük umutlar veriyordu. 4. haftaya girilirken hedef yine mutlak 3 puandı ayrıca kendi evinde oynayacaktı sahasında ve seyirci desteğini’de arkasına alarak galip gelmeyi planlıyorduk.

Zaman zaman iyi oynayan bir takımımız vardı. Bazende oyunu dengede tutan bir Keçiören Bağlum Spor maç boyunca oyun dengeli gitti, takımımız orta saha ile forvet hattında bir oyun dengesi kuramadığı için golleri duran toplardan bulduk. Rakip ise ortada hiç pozisyon yokken bizim  hatamızdan kaynaklanan 2 pozisyonu gole çevirmeyi başardı. Maç 2-2 sona erdi.

Futbol bu bazen olmayınca olmuyor, iyi kötü günlerimiz elbette  olacak eksiklerimizi hatalarımızı görerek tespitlerimizi yaparak sonraki haftalara daha iyi hazırlanmalıyız. Henüz yolun başında olmakla beraber lig uzun bir maraton ancak her ne olursa olsun kendi evimizde puan kaybetmemeliyiz. Şampiyon olacaksak eğer, Sahamızda oynadığımız bütün maçları 3 puanla kapatmalıyız. Bu taraftar bu şehir inanmış gelecekte belkide yakın zamanda Süper Lig‘de olmayı istiyoruz. Canınız sağ olsun, Taraftar sizi her zaman destekleyecek sizinle beraber sizin yanınızda sezon sonunda dileriz şampiyon olan takım biz oluruz,Başarılar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı