Güncel

Gazi Koyuncu Evine Döndü!

Barış Pınarı Harekatı Kapsamında Yaralanarak Tedavi Altına Alınan Koyuncu Evine Döndü.

Suriye sınırındaki terör koridorunu yok etmek ve milli sınırlarımızı koruma altına almak, olası terör tehditlerine karşı Devletimizin kararı ile Suriye sınırına askeri operasyon başlatılmıştı. Barış Pınarı harekatı verilen operasyonda bugün 5. gün bir çok köy ve yerleşim yeri teröristlerden arındırılmış çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirilmiştir.

Askerlerimizin düzenlediği operasyonlarda ise 500’ün üzerinde terörist etkisiz hale getirilmiştir. Barış Harekatı kapsamında Kırıkkale ilimiz, Hacılar kasabası nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Yasin Koyuncu yaralanarak tedavi altına alınmıştı.

Hastanede ilk müdahalesi ve tedavisi yapılan Gazi Yasin Koyuncu dinlenmek ve kalan tedavisinin tamamlanması için evine döndü. Bilindiği üzere Koyuncu, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet Koyuncunun Akrabasıdır. Gazimizin evine sağlıklı bir şekilde dönmesi başta Ailesi, Kırıkkaleli hemşehrileri sevinçle ve mutlulukla karşıladılar.

Şuan evinde istirahat eden Koyuncuyu bir çok kişi ziyaret etmektedir.  Kendilerine ve Ailesine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Vatan size minnettar, Gazi Yasin Koyuncu Allah şifa versin.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı