GenelGüncel

Diş hastanesi yeni yerinde

DİŞ HASTANESİ VERDİĞİ KALİTELİ HİZMETLE TAKDİR TOPLUYOR

Kırıkkale Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni binasında, tüm diş hekimliği alanlarında sunduğu kaliteli ve hasta odaklı hizmetle Kırıkkale halkının takdirini topluyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında giren merkez ile ilgili İl Sağlık Müdürü Dr. Murat AĞIRTAŞ bir açıklama yaptı.
Ağırbaş yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“Sağlık hizmetleri kolay erişilebilir olması, sunulan sağlık hizmetleri çağdaş düzeyde ve etkili olması amacıyla Bakanlığımızca yürütülen sağlık hizmetlerinin yeniden yapılandırılması ve geliştirilmesi çalışmaları ilimizde de titizlikle sürdürülmektedir.

Devlet Hastanesinin yıkılmasının ardından yerine yapılan Sağlık Kompleksi bünyesinde 2019 yılı Temmuz ayı içerisinde hizmet sunmaya başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde 33 Diş Hekimi görev yapmakta olup Merkezimiz bünyesinde 1 Acil Klinik ve 18 Klinik olmak üzere 39 Diş Ünit ile günlük yaklaşık 600 hastaya merkezimizde hizmet verilmektedir.

Merkezimizde;
Dolgu,
Kanal Tedavisi,
Diş Çekimi,
Sabit Protez,
Hareketli Protez,
Diş Taşı Temizliği
Protez Tamir İşlemleri,
Gece Plağı,
Panaromik ve Periapikal Röntgen çekimi olmak üzere hem günü birlik gelen hastalarımıza hem de MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) üzerinden randevu alan vatandaşlarımıza hizmet verilmektedir.

Özellikle vatandaşlarımızın 182 nolu MHRS telefonlarından randevu alarak merkezimize gelmeleri hizmet kalitemiz açısından da önem arz etmektedir.

Merkezimizde Eylül ayı içerisinde 13.292 vatandaşımıza, 1 Ocak – 31 Eylül arası ise toplam 96.198 kişiye hizmet verilmiştir.

Sağlık Kompleksimiz bünyesinde yer alan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde sunmuş olduğumuz bu hizmetler ile vatandaşlarımıza sağlık hizmetleri konusunda daha kaliteli, hasta memnuniyeti odaklı, hizmet kalitesi açısından tercih edilen, uluslararası standartları benimseyen, ulusal düzeyde bir kuruluş olma gayesini taşımak ana hedefimiz olup; vatandaşlarımızın layık olduğu hizmete en üst düzeyde kavuşmasını sağlamak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.”dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı