Genel

Gençlik Kampı Çoşkulu Geçti

Yahşihan Belediyesinin Düzenlediği Gençlik Kampı Çoşkulu Geçti.

Hisar Gençlik Kampı

Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman Türkyılmaz önderliğinde düzenlenen gençlik kampına yoğun ilgi gözlerden kaçmadı. Göreve geldiği günden bugüne çok sayıda organizelere imza atan Başkan Türkyılmaz, etkinliklerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Osman Türkyılmaz

26 Ekim Cumartesi günü planlanan etkinlik, Saat 16:00 itibariyle Hisar Köy ormanlık alanına yapılan hareket ile başladı, 17:30 sularında misafirler kamp alanına yerleştiler. Akabinde ise 18:00’da kendileri yanında getiren misafirler kitaplarını okumaya başlarken, Getirmeyen misafirlerde unutulmayarak Belediye tarafından çeşitli kitaplar dağıtılarak kitap okuma etkinliğine geçildi.

Kitap Okuma

Öncesinde planlanan ve hazırlıkları yapılan katılım sağlayan misafirler için 19:00’da akşam yemeği ikram edildi. Misafirler arasında üniversiteli öğrencilerin yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı. Yurdumuzun her yerinden üniversite öğrencilerini ağırlamak onların yoğun katılım sağlaması ilimiz için çok güzel bir sosyal etkinlik açısından prestij oluşturdu.

Yemek İkramı

Akşam yemeğinin ardından, misafirler için hazırlanmış açık hava film gösterisi düzenlendi. Etkinliğe katılan kişiler kitap okuma alışkanlığının yurt genelinde ve özellikle çocuk yaşta aşılanması gerektiğini vurguladılar. Bu sosyal davranışı yönün’den Başkana teşekkürlerini ilettiler ve oldukça memnun kaldıklarını beyan ettiler.

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yaptığı açıklamada, Biz verilen ilk emre uymak için haydi kampa sloganı ile yola çıktık, daha öncesinde ise ilçemiz çeşitli mahallelerinde vatandaşlarımızla zaman zaman bi araya gelerek bu etkinlikleri düzenliyorduk, bu sefer geniş çaplı yapmayı düşündük ve katılım oldukça yüksek idi bu yüzden çok mutluyuz dedi ayrıca her misafiriyle ayrı ayrı ilgilenerek teşekkür etti. Bu tür organizelerin imkanlar doğrultusunda sürekli yapılacağını belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı