Siyaset

MHP Kırıkkale İl Başkanlığından Basın Açıklaması

Hain FETÖ ve Onun destekçileri Türk milletine Asla boyun eğdiremeyecektir.

15 Temmuz 2016 tarihinde hain FETÖ terör örgütü ve onun dış kaynaklı destekçilerinin organize ettiği darbe girişimi Türk milletinin dik duruşu sayesinde bertaraf edilmiştir.

15 Temmuz gecesi verilen mücadelenin önemi daha net anlaşılmaktadır

Bugün gelinen noktada 15 Temmuz gecesi verilen mücadelenin önemi daha net anlaşılmaktadır. Hain FETÖ terör örgütü mensupları ve onun destekçilerine karşı mücadelemiz daha canlı ve daha samimi şekilde devam etmektedir. Zamanla bulunduğu kabın şeklini almakta çok usta olan bu terör örgütü mensupları bugün çeşitli yapılanmalar ile gerek bazı STK lara gerekse bazı siyasi yapılara enjekte olmaya çalışmaktadır. Hatta başarılı olduğu kanısıda net olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu terör örgütünün her hali ile mücadele etmek milli bir görevdir. Bu mücadeleyi sulandırmaya çalışan, çeşitli bahanelerle mağdur yaratmaya çalışan kişi ve kurumlar yakınen incelenmelidir. Bu tür davranışlara müsamaha gösterilmemelidir. Şehit kanları ile sulanmış vatan toprağının müdafaasında ayrıca devletimizin bekası mevzu bahis olduğunda FETÖ ve diğer hain terör örgütlerine en sert şekilde cevap verilmelidir.

Milliyetçi ülkücü hareket hain FETÖ terör örgütüne ve onun işbirlikçilerine karşı durmuş ve milletinizin bekasını sağlamıştır.

15 Temmuz Darbe girişiminin ilk dakikalarından itibaren MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ nin Türk Milletine örnek teşkil edecek duruşu ve açıklamaları bu hain girişimin başarısız olmasında en önemli etkendir. Milliyetçi ülkücü hareket hain FETÖ terör örgütüne ve onun işbirlikçilerine karşı durmuş ve milletinizin bekasını sağlamıştır.

CUMHUR İTTİFAKI nın ne denli gerekli olduğu gözler önüne serilmiştir

Fetönün bütün unsurları açığa çıkartılmalıdır. Türk milletinin samimi beklentisi olan Siyasi ayağında en ivedi şekilde açığa çıkartılıp cezasının verilmesi gerekmektedir.
Gelinen noktada başta FETÖ ve PKK terör örgütleri olmak üzere, bu terör unsurlarının kucak açanlara karşı CUMHUR İTTİFAKI nın ne denli gerekli olduğu gözler önüne serilmiştir. Mücadelemiz hiç bir siyasi ikbal gözetmeksizin devam edecektir.
Allah göstermesin ama bu tür kalkışmalara karşı ülkücü hareket mensupları birer ÖMER HALİSDEMİR olmaya hazır ve nazır beklemektedir.

15 Temmuz hain FETÖ darbe girişiminin yıldönümünde, Fetöcü hainlerce şehit edilen Kahraman Türk evlatlarına Yüce yaradandan rahmet diler, Ailelerine ve Türk milletine baş sağlığı dileriz.

Erdal BALOĞLU
MHP KIRIKKALE İL BAŞKANI

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı